StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: siema
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Siema! Jestem Wojtek, mam 14 lat, w streetball gram od miesiaca, a w kosza od 8 lat, ale prawdziwe trenowanie rozpoczalem rok temu. Jestem z żar - okolice zielonej góry - wojewodztwo lubuskie. 175 cm wzrostu, 55 kg. No i pytanie:
Szukam pilki przyciagajacej malo kurzu, wiem ze wszystkie troche przyciagaja, ale np. mam ballera i po 10 minutowym kozlowaniu mam uje... brudne rece, a pilka zupelnie nie trzyma sie lapy. Cena nie gra roli.

kup sobie nowego lebrona za 65 zl (ja ja kupilem w martes sport i sie nie brudzi tak szybko)
miesiac temu kupilem jordan dub zero na allegro najlepsza pilka jaka mialem swietnie sie trzyma i naprawde nie musze jej wogole czyscic
a moco brudzi sie spalding platinum streetball - kto go mial
Ja mam i powiem że piłka najlepsza jeśli chodzi o beton i nawierzchnie na dworze , jest jeszcze Spalding NBA Platinum ZK Pro , ale ona to na treningi na hale najlepsza , mam obydwie te piłki.
a brudzi sie mocno tylko nie pisz ze kazda pilka sie brudzi
Każda się brudzi heh , ale jak dla mnie ta bardzo mało i chyba piłka LeBrona też się nie brudzi ale jest o wiele słabsza od Platinum Streetball.
Siemanko, co do piłki to ja gram zwykłą nike za 50 zł (Są tańsze) i brudzi się jak się brudzi ale jak każda ...
wybralem cztery pilki - ktora najlepsza :
spalding platinum streetball
jordan dub zero
jakis lebron (ktory najlepszy)
jakas k1x (ktora najlepsza)
Spalding
Jordan
z lebrona to Lebron 2011
Stron: 1 2