StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: pomoc plakat
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Siemka wiem ,że jest dużo osób na forum które mogą pobawić się z zrobieniem plakatu jeśli ktoś byłby chętny to zapraszam do współpracy bo potrzebuję różne plakaty myślę , że macias coś ciekawego stworzy bo ja nie jestem zbyt dobry w tym temacie
Tak się okazuję , że przez ten tydzień muszę się uczyć , a w piątek i sobotę mam turniej ( tak cały dzień , przyjeżdżam tak o 22 i też chce odpocząć ) Jak będę miał czas to może w Niedziele , najlepiej daj jakieś loga i inne obrazki np. sponsorów w formacie .png
wiesz chodzi mi bardziej o grafikę wstępne propozycje nie spiesz się może to być w następnym tygodniu sponsorów jeszcze żadnych nie ma
ja tez bym mogl cos zrobic tylko teraz koniec roku i mam w pizdu roboty w szkole
jak cos to dopiero w czerwcu
ok czekam
na kiedy to potrzebujesz?
wiesz impreza ma być we wrzesniu tak do półtora tygodnia
Jaki to ma być plakat podaj więcej szczegóły...
plakat ma być z imprezy streetballowej wiesz co może jeszcze za wcześnie bo nie ma terminu stalonego ani nazwy na 100% ale chodzi mi głownie o szatę graficzną co do nazwy to może macie jeszcze jakieś propozycje ponieważ w przyszłym tygodniu opójdę do kolesia co się zajmuje tym przedstawić mu początkowe projekty plakatów chodzi o grafikę głownie jak będzie więcej ustalone to podam można brać pomysł z speedballin
można też wymyśleć nazwę i do tego logo jak jest w krakowie przy gramy fair chalange
bazując na własnym doświadczeniu - robienie plakatu gdy nie ma kompletu sponsorów, wytycznych co poza datą tam ma być i loga imprezy to gówno nie robota - no chyba że komuś podobają się plakaty gdzie wszystko jest nawalone w 3 milionach kolorów i brak ładu i składu. przy braku kompletu informacji to jest tylko mnożenie sobie roboty gdy potem co chwila trzeba coś przestawiać. wiadomym jest że prawie zawsze jakieś zmiany są, albo dochodzi sponsor, ale odrobina szacunku dla czasu osoby która to skleca się należy.
Stron: 1 2