StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: Przykładowe diety dla sportowców
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam,
W poprzednim temacie wywnioskowaliśmy, że dieta jest bardzo potrzebna alby był rezultat z treningów. Oto dla was przykładowe diety:

Dieta 2600 kcal

[attachment=23]


Za 10 h dodam więcej teraz czekam na pewną odpowiedz.
Bardzo ciekawe ułożenie. Koli a masz jakis dokładniejszy program np. w jakich godzinach spożywać itp. ?
Diet będzie więcej itd co do godziny ustalasz sam.
Achaa musze pogadac z trenerkami nad temat tych diet może i ja cos dodam ;)
Ja chciałem też jakąś stosować ale uznałem że lepiej nie aby stosować diety musi już być profesjonalny nadzur bo można mieć problemy zdrowotne, będąc za granicą rozmawiałem z kolegą który ćwiczy na siłowni i mówił że żadnej diety nie chce parę lat już ćwiczy o ile dobrze pamiętam ma 19 lat teraz i podnosił po 120kg oczywiście mając 17 albo 18 lat. troszkę ciekawych rzeczy mi tłumaczył i odradzam diety jeżeli chcecie ją samemu realizować.
hmm może i coś w tym jest ;>
W sumie przez cały czas chcesz jeść jedne i te same potrawy i nie wiadomo w jakich ilościach ? A jak zaczniesz jeść to wszystko zacznie się cofać ? :/ No nie wiem troszkę o tym myślałem i nie dodałem więcej diet ponieważ wydaje mi się że to w naszym przypadku nie pomorze. Takie jest moje zdanie nie jet to potwierdzone żadnymi testami więc mogę się mylić.
Według mnie wystarczy puki co jeść zdrowo.
Dokładnie.Samemu można ograniczyć nadmiar szkodliwych dla organizmu i nie zdrowych rzeczy.
A jak będziemy się odrzywiali zdrowiej to będziemy sprawniejści i będziemy osiągać lepsze wyniki ;))
Stron: 1 2