StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: Streetball Choszczno 2011
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Siemanko siemanko zapraszam wszystkich na wspanialy turniej streetball ktory odbedzie sie w Choszcznie ;)

"Streetball Choszczno 2011"

Data: 25.06.2011 r. godzina 10 00 start!
Miejsce: Boiska przy Murze Poludniowym (rampa) w Choszcznie
Program imprezy:
9.00 - 9.50 - rejestracja druzyn
9.55 - losowanie grup
10.00 - rozgrywki grupowe
-konkurs rzutow za 3 ptk
-konkurs wsadow
-bitwy 1on1

Nagrody:
-puchary, medale i dyplomy dla 3 najlepszych druzyn (rozmowy z sponsorami o wieksze nagrody rzeczowe lub finanfowe)
-dla zwyciescow konkursow indywidualnych kupony do KFC/Burger Kinga/Pizza Hut, prowadzimy rozniez rozmowy z sponsorami o inne nagrody
-dla zwyciescy turnieju skrzynka lub beczka piwa ;)

Zgloszenia: 667-202-293 (Daniel Sieluś) lub na adres email streetball.choszczno@gmail.com gg-7523195 ;) Imiona i nazwiska graczy, miejscowosc oraz nazwa druzyny ;) zgloszenia przyjmuje do 23 czerwca do godziny 23.00

Informacje ogolne:
gramy 3on3 + rezerwowy ;)
wpisowe 30 zl od druzyny
w przypadku osob niepelnoletnich, wymagana jest zgoda rodzicow
Organizatorzy turnieju nie biora odpowiedzialnosci za wszelkie urazy i kontuzje
dla kazdego zawodnika kielbaski z grila oraz woda ;)

link do wydarzenia na fb gdzie znajdziecie plakat i inne informacje ;) http://www.facebook.com/#!/event.php?eid...7815849071
BECZKA PIWA dla zwyciezcy?? :D :D takiej nagrody jeszcze nie dostalem :D
a jak ktos bedzie niepelnoletni i wygra to tez dostanie piwo? bo to troche dziwne jak dla mnie
gdzie lezy te choszczno?
spojrzalem do was na facebooku i plakat jest MEGA jeden z najlpszych jakie widzialem
szacunek dla tego kto go wykonal
Hmm Ode mnie 130 km. W sumie nie aż tak daleko. Może na trójki ;d To tą kiełbaskę i "wodę" ;d można by było się wybrać.
hehe ;p mlodziaki dostana cos innego jak cos ;) Noo zapraszamy serdecznie nawet na kielbaski i wode ;)
to tam nie ma kat wiekowych?
moze byc tak ze 15 latkowie beda grac z 30 letnimi chlopami?
Nie ma zadnych kategori wiekowych jest tylko kat. opn i to wszystko !
Na pewno bedzie edycja zimowa to wtedy juz zadbamy zeby byly kat wiekowe ;) ale jak narazie zapraszamy na ta edycje :)
Nooo plakat jest konkretny strasznie ! ;)
no plakat jest dobry
Najprawdopodobniej się pojawię z ekipą.
Koli , też mam 130 km. skąd jesteś ?
Kurde, trochę słabo. Bo jak 15 latkowie mają grać ze starymi ?? wtf. taki problem zrobić dwie kategorie ?
wlasnie troche dziwne nie chcialbym grac majac 16 lat z 30 latkami :D :D albo z 12 :D
(13-06-2011, 22:59)rybak90 napisał(a): [ -> ]Najprawdopodobniej się pojawię z ekipą.
Koli , też mam 130 km. skąd jesteś ?
Kurde, trochę słabo. Bo jak 15 latkowie mają grać ze starymi ?? wtf. taki problem zrobić dwie kategorie ?
Ze Złotowa (Małe miasteczko :) )
Stron: 1 2