StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: Naprawcie to forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przydałoby się żebyście naprawili to forum, panel użytkownika wcale się nie pokazuje :P

Ktoś mógłby tym się zająć :P Ja się zajmuję stronami mogę coś pomóc :)

Theme też by wam się przydał jakiś swój, byłoby profesjonalniej :P, może by większy ruch się zrobił :)

Ktoś tam o koszulkach pisał, to można byłoby zorganizować, w końcu chętni byli :) Miałbym nawet osobę, która takie koszulki wykona, tylko nie wiem czy się na mnie nie obraziła, bo jak tworzyła dla mnie koszulkę to ją 'naciskałem' bo się z przesyłką spóźniała. No bo miesiąc czekać na koszulkę.. Już myślałem ze mnie oszukał czy coś :P

Może w przyszłości jakiś byście zrobili 'zlot'. Drużyn z forum i zagrać miszczostwa street-ball.info :P

Nie wiem jaka jest sytuacja bo choć zarejestrowałem się dosyć dawno to forum używam od 5 dni :P
Spokojnie wszystko w swoim czasie. Mamy wiele pomysłów na rozruch tego forum, i każdy rozpatrujemy. Miejmy nadzieję, że wyjdą one z dobrym rezultatem.
oby tak chociaz forum nie jest zle :) mi sie tam podoba
Dokładnie, pomysłów jest sporo, pomału rozpatrujemy, poprawiamy itd. Nie idzie wszystkiego zrobić naraz. Teraz niby wakacje a czasu mniej... :) A Jak mówisz, że zajmujesz się stronami to może się zgadamy :) każda pomoc mile widziana.
Siema siema :) jak tam działacie z tym panelem użytkownika? bo mi tak samo jak koledze się nie wyświetla. zapomniałem hasła i mam teraz jakieś losowe, a chciałbym sobie zmienić na normalne które jestem w stanie zapamiętać. podziałajcie coś z tym :)
Spoko, przygotowuje się do zrobienia dość dużego upggrade.
A dalej będzie cms MyBB?

Loga wam nie zrobię, bo okazało się że mój pomysł to nic oryginalnego, np. nawet ten taki blog ma.. Zawsze Po Pierwsze. Za to chciałbym się pobawić w robienie thema :P. Nie mam co porabiać przez te zasrane wakacje, to przynajmniej spróbowałbym coś pożytecznego zrobić dla świata. Screen stylu sprawdzilibyście na forum i sami zdecydowali :)
Zainstaluj Google Chrom , Firefoxa lub Opere , będzie ci ładnie panelik śmigał ;)
Chyba jednak nie śmiga. A ja odświeżam temat, gdyż dalej jestem chętny zrobić wam nową skórkę forum :P

Potrzeba mi czymś zapełnić swoje portfolio :P