StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: [Freestyle] moj pierwszy freestyle
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Nie chciałem wrzucać starych filmików(słaba jakość itd.), ale ponieważ pojawiła się taka sugestia...:P
3 time 3 style w dwóch częsciach - materiał z wakacji 2008


HeH fajne filmik :) Ile wtedy uczyłeś się już freestyle ?
dokładnie rok:)
No widać, sporo już potrafiłeś ...
Powiem tyle tylko kręcisz na palcach i nic więcej albo tylko to tu pokazałeś . . .
(15-04-2009, 18:25)Evolutioner napisał(a): [ -> ]Powiem tyle tylko kręcisz na palcach i nic więcej albo tylko to tu pokazałeś . . .
tylko? Dodgy
niektórzy nawet tyle nie umieją...
nie no rozumiem ale to zalicza się do jednej grupy czyli tak jakby pokazałeś jeden trick pozdro ale muszę przyznać że doskonale ci to wychodzi ;)))
Nie no Ja nie potrafię :( więc mi się bardzo podoba :) osobą dla których teraz to już pestka z pewnością nie będzie tak samo imponować.
(15-04-2009, 21:27)Evolutioner napisał(a): [ -> ]nie no rozumiem ale to zalicza się do jednej grupy czyli tak jakby pokazałeś jeden trick pozdro ale muszę przyznać że doskonale ci to wychodzi ;)))
ciekawych rzeczy się dowiaduję:D nieważne ile trików sam wymyślisz i tak będziesz robił ciagle to samo:D nigdy o tym tak nie myślałem:D
w następnym klipie po prostu nagram jeden a potem po prostu dam replay'a 10 razy, na to samo wyjdzie:D
Dobra dajcie spokój :) I tak to jest pierwszy filmik ...
Stron: 1 2