StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: [18.04.2009] Turniej "Dzikich Drużyn"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

Miałem już wczoraj dodać ale nic na zdjęciu nie było widać ponieważ robiłem telefonem.

A więc turniej "dzikich drużyn" wszystkie informacje na plakacie, od innych dowiedziałem się jeszcze że potrzeba 5 osób (trzeba dzisiaj do 15 zgłosić ale wydaje mi się że te zgłoszone do wieczora zostaną dodane) wejście oczywiście za darmo do tego dojdą konkursy także dla publiczności. Całą imprezę podobno organizuje klub sportowy (sparta). Może do końca nie pasuje do streetball a ale można sprawdzić swoje siły w grze jaki i w rzutach za 3 i w robieniu wsadów, dodam jeszcze że osoby uprawiające Freestyle z pewnością dostaną troszkę czasu więc ZAPRASZAM WSZYSTKICH !

[Obrazek: IMG_0002.jpg]

Jak ktoś by nie wiedział gdzie znajduje się Złotów to dodaję mapkę:

[Obrazek: mapka-Z_ot_w.jpg]
szkoda że nie w warszawie
Za daleko jak dla mnie, może jakiś podobny zorganizują niedaleko mnie- byłoby fajnie popatrzeć, bo na udział jeszcze za wcześnie ;)
na pewno coś koło was zrobią :)
A ty koli idziesz tam grać???
Koledzy, mam nadzieje że zdacie nam relację z tej imprezy :D
no więc z powodów takich jak reklama : plakat był wywieszony tylko u nas w szkole(podobno gdzieś na mieście jeszcze było :/ ) i od wczoraj na naszym forum i spowodowało to że były tylko 2 drużyny :/ (w jednej grałem razem z kolegami nie mieliśmy grać ale skład się sklepało w drugiej starsi ). Konkurs za 3 były na czas... , mecz przegraliśmy (No ale 2 miejsce heh xD ) Jak później się dowiedziałęm będą organizować więcej turniejów i zapowiada się streetball na którym sporo się działo rok temu :)
Ponoć Streetball się teraz szybko rozwija w Polsce, ale to głównie amatorka jest... Jakby się pojawiło więcej takich turniejów, w całym kraju i dobrze zorganizowanych, rozreklamowanych, to Streetball rozwijałby się jeszcze bardziej oraz zainteresowani mieliby możliwość wykazania się. Większość osób gra, tak jak ja, po szkolnych boiskach, parkach itd. Swoją drogą, w naszym kraju za dużo jest wandalizmu i mało jest dobrych miejsc, gdzie można by fajnie pograć. Nie dziwie się, że Urzędy miejskie nie dają kasy na nowe boiska, bo po co jak zaraz ktoś to zniszczy. A o sponsorach nawet nie wspomnę, bo po co ktoś miałby dawać swoją kasę na coś, co mu nic nie daje... Jakby w Polsce było więcej imprez związanych ze Streetball'em to byłoby tym większe zainteresowanie i...większa kasa dla inwestorów, którzy mogliby postawić nam trochę boisk...
No coś w tym jest :)