StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: NBA 2k Games
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Ogólna rozmowa o grach NBA z serii 2k ( NBA 2k10,2k11,2k12 itp. )


________________________________________________________



Ma już ktoś z was NBA 2k11 , ja zamierzam sobie kupić i mam kilka pytań , czy przy 1 vs 1 na blacktop można zmienić pogodę czy sama noc z tymi światłami , jakie statystyki ulepszać rozgrywającemu (My Player) . W ilu max można grać na PC ( z padami). Czy są drafty czy jakoś tak że ustawiasz jaką chcesz grać drużyną , jakich chcesz mieć zawodników itp. kiedyś tak z kolegami na ps3 grałem. Czy można grać My Playerem przez neta. I jeszcze 1 , jak myślicie przez neta będzie dużo graczy grało ? Czekam na odpowiedzi PoZdRo
ja mam ale gram rzadko i tylko mecze ,gre warto kupic jest fajna opcja jordan challenge a zamiast jakis pucharow sa buty jordana fajna gra naprawde wszyscy maja swoje ruchy itp
ja gram na xboxie w nba 2k10 i jest mega a 11 jest ponoć jeszcze lepsza ;]
O zamiast pucharów buty Jordana fajna podmianka , musze mieć tą grę xD Mati a grasz na PC , Xbox czy ps3 ??? Fajny jest tryb slam dunk ??? Polepszyli grafike samochodów ???
http://www.youtube.com/watch?v=QSX4G1i7S...re=related
jak dla mnie fajny ten slam dunk ;)
gram na pc mi sie tam podoba slum dunk ,
Już przyszła musze tylko w sklepie odebrać :p
Jak zrobić alley opp na klawiaturze ( nie zmieniałem ustawień sterowania ) jak zrobić blok ( zawsze sprint + 8 klikałem i był a teraz tylko zasłone zaczyna robić albo nic nie robi) i jak zrobić crossover ( jak klikam 0 to zawodnik zamiast zrobić crossa to się zatrzymóje )
Proszę o szybką odpowiedź !
Może ktoś odpisać ??? Jeszcze dobrze jak by ktoś napisał na co brać na niskim skrzydlowym (SF) i na rozgrywającym (PG) , bo mam PG 95 podan i nie wiem w co brac , rzuty , steale czy wsady ??? Na SF biore jak narazie wszystko w wsady a potem chyba rzut , jak się nazywa to aby lepiej kozłował , ball secrurity , hands czy co
macias ja mam krosa a i normalnie robi jesli chcesz zrobic blok to musisz bodejejsc blisko i w odpowiednim momencie wyskoczyc mi sie czasem udaje(gram moim zawodnikiem przeszedlem draft i summer circut na b+ :D
ball security to jest to ze rzadziej ci pile zabieraja ustaw sobie tam masz ze albo wiecej podaje albo rzuca
jeszcze jak robisz drills to ci sie skill powieksza i jestes lepszy
gram w nyk
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12