StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: Słuchawki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam forumowiczow mam do was pytanie , mam zamiar zakupic sluchawki : http://allegro.pl/monster-beats-by-dr-dr...64987.html i sie zastanawiam czy one sa orginalne . Jak myslicie ? a czy moglby zadac pytanie sprzedawcy i siei zapytac ? z góry dzieki ; ))
Wygladaja na oryginalne.
mysle ze sa zawsze sie mozesz spytac
300 zl za sluchawki?? za tyle mozesz sobie dobre glosniki 5.1 kupic
ale wiecie jak to jest na allegro , że czasem jakies podrobki sa . Pytam sie dlatego poniewaz te sluchawki przewaznie kosztują kolo 800 zł np na urbancity ponad 1000 http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/m...black.html dlatego moją obawa jest to ze moga one byc podrobione
no ale na urbancity czasami przesadzaja z tymi cenami moze dlatego
nie wiem ja sie nie znam na takich sluchawkach ale spytaj sie sprzedawcy moze ma jakies certyfikaty czy cos takiego
zapytaj się go jakie on te słuchawki sprzedaje bo w tytule pisze solo a w opisie studio a to jest wielka różnica.Posiadam solo i polecam chć mają niezbyt dobrą konstrukcję wiele egzemplarzy łamie się kolo tych blaszek
a na urban city jest cena za studio które są o niebo lepsze
wiem że jest to duża róznica . a moglbys ty sie zapytac bo ja jestem w fazie odzyskiwania haslo bo zapomnialem ostatnio ; / Wgl jak sie słuchawki sprawuja ? warte są tej ceny ?
To zapytaj za pomocą email na stronie o mnie :D

A ja powiem tak. CHYBA MACIE ZA DUŻO KASY. Możecie mi zafundować buty jak nie macie na co wydawać xD. Sory ale najdroższe słuchawki (tylko raz) kupiłem za 50 zł i je kocham <3.

"Niewiarygodnie niska cena? Dlaczego ceny są tak niskie? Wysyłka bezpośrednio z kraju producenta, bez pośredników. Mały magazyn, co dzień nowe dostawy, kontakt z dostawcami wielokrotnie w ciągu dnia. "

"Całkowity czas dostawy:
Airmail (poczta lotnicza - wysyłka zagraniczna z Hong Kongu): 12 do 30 dni roboczych. Często proces trwa krócej około 10 dni roboczych."

Więcej chyba nie trzeba tłumaczyć ;)
dzieki ; D


PS : buty jak cos mam Lebron viii ps dunkman <3 ; D
no słuchawki dobrze się sprawują ja kupiłem właśnie złamane i cięzko je było skleić ale następne jakie będą to wersja STUDIO na wiosnę lub wakacje
Stron: 1 2