StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: Propozycje Mortif
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Proszę o pisanie propozycji tutaj, sporo tematów tutaj widzę, postaram się je wszystkie przeczytać i zrealizować. Najlepiej więc jak byście pisali tutaj.

1. Kwestia koszulek. Znalazłem stronę: Link może coś takiego zrobić? Koszulkę taka można nosić normalnie itd. Jeżeli macie inne propozycje piszcie.
Nie radzę. Taka koszulka będzie kosztować jakieś 100 zł+przesyłka, jeśli chcesz żeby miała porządny nadruk. A drukować koszulki za 50 zł+przesyłka z nadrukiem wielkości zeszytu nie ma sensu i nawet nie ma sensu takiej koszulki robić. Będzie to wyglądało tak strasznie że ohyda. Przerobiłem kwestię koszulek na wylot, i najlepiej jest poszukać drukarni w mieście zajmującej się też koszulkami.

Moją koszulkę zrobiłem za 30zł. Nadruk 5 razy większy niż bym to osiągnął na takim vistaprint. Niestety koszulkę dał mi najtańszą więc koszulka już się nie nadaje w sumie do chodzenia.
Napisałem do kilku firm, tam gdzie zaproponują w miarę cene oraz jakosc to się dogadamy.
szukam osoby, która zajęłaby się kontem na NK, jeżeli ktoś jest chętny - piszcie .
na razie przydalby sie ktos kto by sie zajal spamem dzisiaj usunalem juz okolo 20 postow
tego nie usuwam zebys wiedzial o co chodzi
spoko zmieniam właśnie pytania do antybota.
Według mnie "passy" do konta na NK naszej strony powinni mieć wszyscy moderatorzy/administratorzy , żeby to łatwiej ogarnąć. Small ja co dziennie też usuwam coś koło tyle postów . Jakby co wejdź w kolesia , kliknij pokaż wszystkie posty , zaznacz wszystkie , usuń i zbanuj kolesia . Ja na początku szukałem po kolei i usuwałem , ale przypomniałem sobie o tej opcji ;) Mortif kiedy ma być ten cały update strony ?

PS: Właśnie się zalogowałem i zobaczyłem te pytania , ich wcześniej nie było prawda ? Do odpowiedzi na nie , nie trzeba się wysilać " Jakiego koloru jest banan " hehe ;)
ooo ok dzieki macias ;)
update forum do najnowszej wersji już jest zrobiony te pytania o bananie to sa standardowe ale to pewnie wiesz :)


@@@ Troszkę zmienione sa juz pytania
co do kwesti koszulek to polecam ta firme, mam kilka koszulek wykonanych przez ta firme i sa bardzo dobre.
http://www.callistoshop.pl/odziezigadzety.html

Stron: 1 2 3 4 5