StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: Jaki najlepszy?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Który z znanych wam trików, podoba wam się najbardziej ? a jaki trik najczęściej lubicie wykonywać...
Wg mnie wszystkie tricki, które zamieściłeś już gdzieś widziałem (zgadnij gdzie). Rozbuduj trochę, w końcu większość z nich była na youtubie.

Topic
Nie korzystam z tricków podczas gry, ćwiczę tylko crossy i obroty, chociaż kiedyś miałem taki fajny trick, którego tu nie znalazłem. Mianowicie:
1. Masz balla w lewej ręce, robisz nią kozła pod prawą nogą do prawej ręki.
2. Gdy masz w prawej ręce, pchnij ją delikatnie bez kozła (rękę powinieneś mieć pod piłką) po czym nagle zawróć (rękę powinieneś mieć NA piłce) i zrób sobie podanie bez kozła do drugiej ręki za plecami (tak jak się ćwiczy podania za plecami, tylko piłka musi wylecieć delikatnie koło lewego barku).
3. Wtedy już tylko lekko wystaw lewą rękę i pchnij ją w dół za plecy obrońcy tak, by wróciła Ci do prawej ręki.

Podczas pkt. 1 gdy wykonujesz kozioł musisz iść w stronę obrońcy, by był na tyle blisko by skończyć pkt 3, bo inaczej będziesz musiał skończyć go przed sobą. Ludzie wygwizdają Ci kroki automatycznie, bo nie było żadnej ewolucji.

W chwili obecnej z żadnego tricku nie korzystam. Co do popisowych, dałbyś radę zrobić opis tricku Crazy Legs?
Kaiyoh, Teraz zobaczyłem trik Crazy Legs bardzo fajny daj mi troszkę czasu muszę sporo zrobić a napiszę dla ciebie i innych opis tego triku ...
On jest łatwy chyba albo się bardzo mylę jest to kwestia ćwiczenia go mi się wydaje że to są najzwyczajniejsze przeskoki tyle że podnosisz wyżej nogi kiedyś robiłem podobny trick tylko że chyba trudniejszy bo zamiast puścić piłkę przed sobą puszczałem ją za plecami i wykonywałem właśnie dwa takie ,,przeskoki" trick jest łatwy ale fajnie i efektywnie wygląda albo się mylę i koleś robi całkiem co innego
Czy ja wiem czy trik jest trudny sam go nie potrafię ale tak jak jak opisujesz to się zgodzę że za trudny on nie jest.
Jak wyjdę pograć to spróbuje zrobić go i powiem czy łatwy jest ;)))
No dzisiaj się przekonałem że za łatwy to on nie jest ale to dlatego że nie zapamiętałem wszystkiego .
Heh, jak oglądam jakieś tutoriale na YT to wydaje mi się, że niektóre dam radę samemu wykonać. Wychodzę pograć i jak przychodzi do tricka to zapominam wszystkich etapów po kolei i daję sobie spokój albo po prostu mi nie wychodzi...
trzeba próbować i ćwiczyć a napewno kiedyś się uda :p
polecam trik FlinStone shuffle czy cos obeszlem tym kuzyna ktory ma 201 wzrostu i jest wice mistrzem polski juniorow :D
Stron: 1 2