StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: Zbiorowy wyjeździk!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Słuchajcie, wpadłem na pomysł, żeby jak najwięcej osób z naszego forum mogłoby wyjechać na tegoroczne wakacje, na obóz koszykarski, byśmy wszyscy mogli się lepiej poznać, pograć, pośmiać, jakiś team razem i łoić dupy cwaniaczkom :D Pomysł wypadł mi tak dzisiaj, bo oglądałem sobie jak w stanach był z Kobe Bryantem :D dzieciaki miały zabawę przednią, jak to oglądałem - również. No ale wracając do sedna, co myślicie? Oczywiście może komuś coś wypaść, lub nie da rady z jakiś powodów, cena takiego obozu jak patrzałem 1000-1500 tak mniej więcej. Jeśli kilku z was planuje jakiś wyjazd, to piszcie tutaj, się złożymy paczką na jakiś jeden fajny ^^
a termin tego obozu?
Ło bosz! Ciekawe skąd ja tyle kasy bym wziął. Raczej nikt nie pojedzie. Do tego dodaj sobie dojazd i inne pierdoły, nie ma szans.

Ty chcesz do ameryki jechać? :D Wiesz campy organizuje u nas Gortat i wstęp tam mają tylko dzieciaki do 12 lat. Ty możesz co najwyżej popatrzeć.

Osobiście wolałbym żeby 1000 to wynosiła suma kasy ile wyda te 20 osób z forum. Wynająć halę na cały dzień w którąś sobotę, kupić colę, paluszki i zagrać sobie meczyka :P Kłopot w tym że z 20 osób pewnie 10 jest jeszcze mocno niepełnoletnich i nie pojedzie. Z pozostałych 10, 5 samemu nie przejedzie pół polski np. do warszawy, bo pewnie jeszcze tak daleko sama nie jeździła :D I musiałaby pojechać pociągiem do tej załóżmy warszawy potem wysiąść i połapać się w całym mieście żeby dotrzeć do hali.

Super pomysł, ale żeby wyjechać na 'legalny' obóz trzeba byłoby wziąć pożyczkę z banku, a żeby zrobić swój zjazd, to i tak nikt nie przyjedzie :D

No ale kto wie może uzbieracie kilka osób :P
Skillin, zawsze można w letniej porze(wakacje) bo o taka pore roku chodzi autorowi, zrobić gdzies w Polsce meeting ( dogadac mniej wiecej gdzie) i na zwyklym boisku zagrac pare meczyków, jakies konkursy trojeczek, wsadów, pokazy free itp. po co wynajmowac hale w lato, czy placic 1000-1500 za obóz, skoro ta kase, mozna przeznaczyc na jezdzenie z swoja ekipa po turniejach w lato:))
albo sie zebrac i zorganizowac turniej streetball.info tak jak to kiedys robilo speedballin.pl
Wiesz, wynajęcie hali to akurat najmniej z tego wszystkiego by kosztowało :) Chciałem wynajęcie hali żeby była to 'impreza zamknięta', żeby się nie zbierali ludzie myśląc że to jakieś mistrzostwa, albo żeby nikt nie podwijał napojów itd :D Albo że zobaczą 20 cwaniaków to zbiorą 40 i zrobią masową napaść :D
no w sumie racja, na boisku bysmy zamknietej nie zrobili;D
Mi tam obojętnie gdzie by było , ale na obóz na pewno bym nie pojechał . Brak kasy :(. W tamtym roku miałem 4 razy kompa/laptopa naprawianego.

Hala .. hmm.. no dobra sprawa , ale na dłuższy czas bo na 2-3 godz to chyba się nie opłaca wyjazd . I najlepiej , żeby było dla każdego blisko. Np. gdzieś na środku Polski.

@Skillin'Up

Ja kilka razy robiłem razem z kolegami w wakacje turnieje na basenie ( koło basenu jest boisko , płacisz 3zł za cały dzień i masz basen/boisko ) i nikt nie przeszkadzał . Usiedli sobie tylko i popatrzyli . Po turnieju się spytali czy z nimi zagramy no i kolejny "turniej" ;)

A więc to zależy tylko od innych.
Wiecie, obóz zawsze to lepiej bo mamy zakwaterowanie i to nie jeden dzień a tydzień czy więcej, zależy, nasza ekipa razem pokój i rozpierdol hah, już to sobie wyobrażam.. nie no, fajnie by było jakbyśmy coś takiego ogarnęli, jakiś tani obóz koszykarski tak 1300 max, co wy na to?
ale ja w te wakacje bylem z kumplami na mazurach i normalnie mielismy wynajety taki jakby domek i bylo zajebiscie tylko to malo z koszem mialo w spolnego :D
small95 a gdzie byles na mazurach? W Gizycku? Jezeli chcecie jakies dobre miejsce to zapraszam do Gizycka. Sa Hotele oraz domki do wynajecia ale lepiej w hotelu. Do tego jest duzo miejsc do pogrania w kosza. Np przy mojej dawnej szkole sa 3 boiska do kosza polaczone oraz zaraz obok jest boisko do kosza orlika.
Stron: 1 2 3