StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: strona z amerykańskim rapem.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Siemanko.:)

Znacie może stronę na której mogę przejrzeć nowe albumy z amerykańskim rapem.? Mam na myśli stronę typu http://rapvision.pl/ tylko z albumami z USA.
Nowe albumy mówisz próbowałeś wpisać w google albo na yt new rap songs 2012/2011 i tam ci powinno coś wyskoczyć potem szukasz albumu lub czegoś innego i masz to czego chcesz ja tak robię. Chyba? Chociaż lubię też wiele klasyków i tu taka poboczna prośba staraj się zrozumieć to co oni mówią bo to tak nie bardzo że słuchasz czegoś o czym nie masz pojęcia a jak nie to zostaje tekstowo.pl :]
Ja też słucham na YT. I to najlepszy sposób, za granicą jeszcze nie skumali że odsłuch online jest lepszy

Ja (zajmuję się muzyką) kiedyś mówiłem nie słuchaj zagranicznego jak nie rozumiesz. Dzisiaj mam inne zdanie, jak chcę rozumieć, to słucham polskiego (90% czasu słucham polskiego), jak chce posłuchać ze względu na podkłady, albo posłuchać flow raperów zza granicy, to słucham ich i nie uważam żeby to było coś złego.

Złe to byłoby jakbym powiedział: Ja to słucham Eminema, ma zarąbiste teksty (chociaż ich nawet nie tłumaczę :) )
kontraatak b. dobrze wiem o czym spiewaja.:) i ja sie wychowalem na czarnych.:) m. in. na Tupacu, Dr. Dre, Biggim, Eazy E, Nas. ale polski też słucham bo w sumie to też się na nim wychowałem tylko na takich składach jak WWO, Zipera, Hemp Gru, K44, PFK.:)
nie mówię że rozumiem wszystko, ale większość na pewno.:)
i spytałem tylko czy ktoś zna taką stronę a nie że słucham a nie rozumiem.:)
siema nie wiem czy o taka stronke ci chodzilo ale jesli jestes zainteresowany to mozesz sprawdzic ta http://www.rapgodfathers.info/
Nie rozumiecie mnie po prostu głośno myślałem nie mówię że ktoś z was tak robi ani tak nie zakładam wiecie też słucham polskiego rapu nic w tym złego amerykańskiego też czasem nawet francuskiego ale to raczej tylko na yt.
Mogę wam polecić Lupe Fiasco ma dwa nowe albumy wydane w 2011 dostępne są ep na peb.pl polecam jest tam parę piosenek żeby sobie posłuchać i pograć w basket mi się akurat podobają. Albo Game-hustlin a polski może Roka Eldo Molesta Plejer czy SumaStyli. Tak po za tym to na przykład ja sam mam kilka piosenek których tekstu nie rozumiem i pewnie raczej nie chcę i mam tylko ze względu na podkład to nic złego ale po prostu denerwuje mnie człowiek który puszcza na całą parę 2Pac-a jara się nim a nawet nie wie co mówi. A tak trzymając się artysty to są pogłoski że on żyje co o tym sądzicie??
Ja tam cie zrozumiałem, tylko nie przekształcajmy tego wątku w wątek o zupełnie innym temacie. Mógłbym wręcz rzec, że to twój trzeci pod rząd spam na forum.. I na innym forum na którym moderowałem byłoby już 3 ostrzeżenia. Co ty na to?
No nie wiem czy ty w tym momencie nie zrobiłeś tego samego ale czy ja odbiegłem od tematu ciągle jest o rapie strony co prawda nie znam ale polecam to co lubię, nie które są nowością więc dla autora to spoko info. I fakt 3 ostrzeżenia to sporo mogę usunąć moje posty jeśli to aż tak ci wadzi albo napisz do admina.
Nawet nie próbuję się kłucić
Nie pisałbym tego postu gdybyś przeczytał w SB, ale że przez SB nie dało rady to musiałem tutaj walnąć offtop. Twoje dwa posty z działu Przywitaj się usunąłem, żeby nikt nie pomyślał że sobie z nich jaja robisz.

A ten temat jest o stronach z możliwością odsłuchu online. I chciałbym żebyśmy wrócili do tego tematu. O raperach można pogadać w dziale Hobby bo tam przenoszone są wszystkie tematy z działu Muzyka.

Też nie chcę się kłócić, proszę tylko żebyś trochę bardziej uważał na to co piszesz, bez postów typu "cześć jestem nie ma mnie (WTF?)", bo jak wiesz że piszesz coś głupiego, to tego po prostu nie pisz :P

-----

Ja jeszcze od siebie dorzucę co do samodzielnego szukania: Bandcamp.com i soundcloud.com
Dobra stronka Nigga89 ;)

@kontraatak , Skillin'Up nie musi pisać do admina , sam jest moderatorem więc ma prawo dać ostrzeżenia , usuwać posty i wszystko inne. Ciebie akurat potraktowaliśmy ulgowo , następnym razem ogranicz spam ... Tak jak pisał Skillin'Up gdyby nie to , dostałbyś 3 ostrzeżenia jak nic ...
Stron: 1 2