StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: Odzież, frotki, opaski, ochraniacze i inne akcesoria
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Cześć,

Chciałbym sobie kupić jakieś spodenki i jestem ciekaw w jakich gracie, jakie wam się podobają i jakie byście mi polecili ?
Co do ceny nie będę podawał bo wole dodać te 10-20 zł i mieć coś lepszego :)
Pozdrawiam
ja mam AND1 spodenki xD fajnie sie w nich gra.. obojetnie jakie masz spodenki byle wygodne byly :D
Zależy od gustu. Ja np. nie lubie graćw którtkich spodenkach (takich za krotkich) i gram w takich do kolan troche nawet dłuższe. NIKE pwn.
No chciałbym kupić też dłuższe troszkę byłbym wdzięczny za linki np do allegro.
http://www.allegro.pl/13386_spodenki.htm...nge_view=1 hehe wybieraj co chcesz :P Proponuje wydać np. te 20 zł więcej na NIKE albo And 1 niż jakiś szajs kupić. Te dwie firmy polecam w szczególności. Ja ze swoich nike'ow jestem bardzo bardzo zadowolony.
Jordany tez fajne.. a spodenki tez mam za kolana :D
No na szczęście wolne jest to będę miał czas coś poszukać.
Szczerze wg. mnie to lepiej jest pojechać do sklepu i sobie przymierzyć. Zobaczyć czy Ci pasują, jak się w nich czujesz. Wile firm ma rożne numeracje więc (podaje przykład nie wiem czy to prawda) np. "L" Nike to nie będzie to samo co np. "L" And1.
Różnie bywa, ale wiadomo w sklepie jest lepiej bo można przymieżyć.
No napewno bez konkurencyjnie lepiej kupić w sklepie. ja mam spodenki troche przed kolano też są wygodne również nike ;)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12