StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: Piłka na tartan (orlik)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Cześć
Pozwólcie, że podłączę się pod temat ;) ponieważ szukam właśnie piłki tylko i wyłącznie na tartan (ten orlikowy). Żeby sprecyzować. Gram w klasyczny basket z niezbyt oszałamiającą częstotliwością, na halę mam piłkę Spalding TF 1000 ZK PRO (biało czerwona ). Mam też drugą na zewnątrz ale to zwykły "gumiak" od Nike ;) z resztą trochę już starty. Cenię sobie w piłce gdy klei się do ręki ;) i nie odbija od tablicy jak kauczuk :P Przedział cenowy to 100 - 150 zł. Proszę Was o radę. Z góry dzięki :)
- Jordan D.G.L.E.
- Nike lebron 8 lub 9
- Spalding Silver
-Spalding Logoman
Wiesz co dobre ;) Mam taką samą piłkę, tylko że pomarańczową. Według mnie to są 2 najlepsze piłki ( nie grałem jeszcze tą officialną, ale sądzę , że dużej różnicy nie ma ).

Jeśli chodzi o boisko na zewnątrz to albo stary dobry Nike Baller, albo z górnej półki Spalding NBA Platinum Streetball , który miałem i ci polecam ;)

Piłki LeBron to według mnie droższe wersje Ballera ( nie koniecznie lepsze ).

Jordan jest spoko, ale jeśli miałbym wybrać najlepszą, wybrał bym Spalding NBA Platinum Streetball ;)
Chyba skłonię się ku Twojej sugestii Macias ;) Spalding to chyba będzie to :D tym bardziej, że mieści się w moich ramach cenowych. Znalazłem ceny oscylujące między 110 -120 zł tej piłki. Nie wiem ile w sumie za ile powinna być bo wcześniej jej nie znałem ;) pewnie dlatego że grałem na hali. Poza tym to przywiązanie do marki. Dla mnie Spalding robi najlepsze piłki ;) A co do Naszego halowego Spalding'a to nie ma aż tak dużej różnicy z oficjalną ;) kiedyś z "meczówek" widziałem gdzieś na wystawie tę z NBA. Tylko ta cena :P 600 czy 700 zł hehe jakby człowiek nie miał co z pieniędzmi robić to by mógł sobie taką kupić:P Ciekawe jak się nią gra.

Jak będę miał już tą 18 to ci z USA za hajs z NBA wyślę piłeczkę ;)

Ja kupiłem ją za 110 ze strony spalding.pl ( teraz nie ma tam sklepu ), widziałem ją nawet za stówkę ;]
No, skoro jesteś młody i już grasz w klubie - tak, masz szansę na NBA.

To wiesz co? Ja chce jakby co takie duże plakaty:

Wszyscy z Phoenix Suns. Do tego Battier, Wade, James i Bosh z Miami heat. No i N. Robinson z Golden State, oczywiście wszystkie z autografami.

Dzienks :D


A! Żeby nie robić off topu. Ja mam piłę za 3 dyszki i nie zamieniłbym ją nawet na spaldinga za 9 dyszek. Ale na spaldinga za 120, już raczej tak. :D
A jak by ci ktoś chciał sprzedać officiala za 9 dyszek ;) Odmówił byś ;x ?
Odmówiłbym bo nie mam tyle :D Tą swoją pilkę za 30 zł kupiłem za 5 na allegro i 7 przesyłka :D Ktoś sprzedawał bo mu niepotrzebna była :D

A w domu okazała się lepsza niż zdawała się na zdjęciu ;)
Jak można to ja też poproszę coś z NBA :P zdjęcie Kobe'iego z autografem :D hehe co do piłki to też nie pogardzę ;)
Hmm... ciekawe kiedy będzie jakiś następny polak w NBA. Przydał by się jakiś ;)
Stron: 1 2 3 4