StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: [Wyskok] 10 cali
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
A więc by polepszyć swój wyskok! Postępuj zgodnie z zaleceniami tego programu a sukces będzie gwarantowany. Polepsz swój jump o 25 cm w ciągu 8 tygodni!!! Wykonuj ten trening 2 razy w tygodniu (nie więcej, bo możesz odnieść kontuzję).

1. Wykonaj skip przez 6 długości boiska do koszykówki

2. Skacz na skakance przez 10 minut

3. Stań prosto i podskakuj bez uginania nóg 75 razy po 3 serie. Zwiększaj o 50 razy w każdym tygodniu

4. Usiądź opierając się o ścianę i użyj siły ramion, aby się podnieść (siły nóg też, jeżeli potrafisz), trzymaj przez 1 minutę i zwiększaj, co tydzień o 10 s

5. Zrób „wznoszenie łydek”, 50 razy po 3 serie, zwiększaj o 5 powtórzeń, co tydzień.
Będę stosował, bo do siatki mi się przyda :)
Nie mam co robić to zaczynam ten trening od jutra ;) akurat się wyrobie do końca roku xD
Ja właśnie może też zacznę ten robić.
ok to przynajmniej bedzie motywacja ;] hehe
Brzmi niewiarygodnie. Spróbuje to robić po treningach kosza. Sam to wymyśliłeś Koli? Jak się wyrzuci z tego treningu ta skakankę to ile na tym stracę? Czego mam zrobić więcej(zamiast tej skakanki) żeby uzyskiwać tyle samo wyskoku? I możesz jakoś dokładniej opisać punkt 4? Bo nie bardzo zrozumiałem...
Nie wierzcie w te 25 cm !
Ja nie wiem co bym musiał robić żebym miał dodatkowo 25 cm ; o
A macie jakiś pomysł na zamiane skakanki na coś innego? I ponawiam pytanie Cleo, co do pkt. 4 ;) Oraz jaki skip (chodzi o skipping a/b/c? :))
Ciekawe, ciekawe, trzeba by wypróbować ;)
No wiadomo że te 25 centów to tylko nazwa. Chodzi tutaj o samo ćwiczenie jeśli miało by dać 10 centów to też sie nie obrażę ;] a o 4 punkt to wydaje mi się że po prostu to jest krzesełko przy ścianie ;)
Stron: 1 2