StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: Zrób to samo - Zabawa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
No to pierwszy pomysł został zrealizowany :D
Tutaj regulamin(do poprawki, dawajcie swoje propozycje):


1. Na powtórzenie Tricku każdy ma 10 dni(zobaczymy, ew. przedłużymy lub skrócimy czas)
2. Osoba która jako pierwsza powtórzy trick otrzymuje [b]3 punkty i następna zadaje trick!
3. Pozostałe osoby, które zmieszczą się w terminie otrzymują po [b]1 punkcie
4. Gdy minie 10 dni od rozpoczęcia, osoba która wygrała ma do 5 dni na odpowiedź(starajmy się zadawać tricki szybciej)
5. Jeśli w ciągu 10 dni nikt nie odpowie na zadany trick, osoba która go zadała dostaje 1 pkt. i zadaje coś nowego

No i moje zadanie, myśle że nie jest trudne, opis: Kręcimy piłkę na palcu, odbijamy od zamkniętej dłoni, łapiemy z powrotem na palec i kręcimy tak 5 sekund.




Gdyby filmik na forum nie dzialal: http://www.youtube.com/watch?v=MRU30a39u...e=youtu.be

Jakość troche słaba :c
Super pomysł, jutro postaram się wrzucić filmik, może zrobimy gdzieś poddział z tą zabawą ? I jakoś posegregować, np. jeden trik na jeden temat, by nie było takiej sytuacji, że za jakiś czas będzie tutaj 10 stron ?

A co do tricku, na którym palcu kręcisz ?
Na tym filmiku akurat na środkowym ;)

btw. Jakby co jestem też chętny na pogranie w S-T-R-E-E-T.
W sobote / niedziele coś wrzucę, chyba , że ktoś mnie wyprzedzi ;)
Jak ktoś cie wyprzedzi to też wrzucasz - dostaniesz wtedy 1 pkt. Jak nie wrzucisz wcale w terminie to masz 0, więc tak czy siak wrzucaj póki nie minął termin.

Ja najpierw muszę nauczyć się dokręcać :D Także też mi zejdzie ze 2-3 dni. I zaraz idę się uczyć dalej :P
jak narazie to ja sie chemi musze uczyc :D
Ja z matmy hehe ;)
Ej no, już tylu was było a nikt się nie odezwał czy coś :D Napisałem tam, że pewnie nagram jeszcze raz za jakiś czas, jak mi nic nie wypadnie - bo mam pecha do wybijania sobie palców :P.

Ale to nie znaczy że macie przemilczeć temat :P

A wy na jakim etapie? :P Czy tylko ja się musiałem dodatkowo uczyć do tego kręcenia? :)


Swoją drogą Kornishon na miniaturce wygląda jak Rubio :P
Na filmik wszyscy mają jeszcze tydzień, no i masz już 3 pkt. to się nie spieszą :D
No i już coś wymyślaj swojego przez te 7 dni.

Rubio... lol :D
Nie tylko ty musiałeś się uczyć , ja jeszcze się uczę ;) Nie wychodzi mi jeszcze z podrzutem i dokręceniem... Umiałem tylko tak mocniej zakręcić , żeby się 5 s trzymała piłka bez dokręcenia . Sądzę , że jak do niedzieli się nie nauczę , to filmiku z tego triku nie wyślę ;x

W 2 dni mam się zamiar nauczyć , w tym 2 dzień z filmikiem ;)

Nie miałem teraz zbytnio czasu bo musiałem oceny popoprawiać . ( zawsze lepsza średnia ;) )
Stron: 1 2 3 4