StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: POLSKI RAP/HIP-HOP
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Elooo , czy mamy tutaj na forum kogoś kto słucha Polskiego rapu , hip-hopu ? Moimi ulubieni wykonawcy to : donGURALesko,Peja,Grubson,Fokus,Rahim,Hemp Gru (zespół), Sobota,O.S.T.R, Mioush , Eldo,Tede ,Pih, Słoń , Shellerini ,Kaczor,Kobra,Rafi,Pelson,Onar,Pono, Chada,Sokół ,Vienio ,Pelson ;) i jeszcze wielu wielu innych ale nie chce mi się już wymieniać ;) A wy jeśli słuchacie Polskiego HH jakich macie ulubionych wykonawców ?
Tyle ulubionych ;) Vienio tylko chyba nie słyszałem, albo nie pamiętam.

Jeśli chodzi o polski hh, to mam z nim dużo do czynienia ;) Nawet był zamiar nagrywania z kolegą , on już coś spróbował ( wyszło naprawdę elegancko ) , ale ja wolę jeszcze poćwiczyć teksty przed nagrywaniem ;) Tworzę razem z nim bity itp.

Słuchałeś Vixen-a lub Szad-a ? Warto posłuchać, widzę , że ich nie wymieniłeś ;)
3W <3333 vnm, grubson ich najwięcej
Vixen za bardzo nie słucham ,ale czasami lubię posłuchać ;) Ooo small95 przypomniałeś mi o 3W i o VNM ;D
A 003 ktoś pamięta ;) Chyba tylko small bo kiedyś coś tam wstawił na forum ;x
Ja słucham od małego tylko rapu, nie tylko polskiego, choć do polskiego jestem najbardziej przywiązany :D

Niestety, wymieniliście składy i raperów z których 98% znam, ale nie słucham żadnego z nich :D Więc ekhm :D

Jeśli chodzi o sokoła to słucham starego WWO raz na jakiś czas, reszta skończyła się kilka lat temu, może jeszcze OSTR nagrywa rap z serca, reszta to kłamcy, hipokryci itd itd... :)


Jeśli chodzi o mnie, sam nagrywam od kilku lat, teksty od jeszcze więcej czasu, muzyka jest u mnie na pierwszym miejscu. Koszykówka na drugim. Ale mam jeszcze kilka innych zajawek, więc nie wiem sam jaka jest dokładna kolejność ;)
posluchaj 3W oni tez sa szczerzy w swoim piosenkach :)
o taaak 003 stare dzieje
No tak 3W też, też, ale w przypadku ich to po prostu nie w moim klimacie :P Mają sporo dobrych kawałków, teksty zawsze mają na poziomie 'zaawansowanym'. Ale prócz klasyka 'zapomnij o tym', to ciężko mi któryś z ich kawałków słuchać dłużej niż 5 razy :P

Po prostu, nie mój klimat, ale oczywiście polecam :P
Skillin'Up nagrywasz ? ;>
No raz na jakiś czas coś nagram jak szczęście dopisze i nikogo nie ma w domu :P
Stron: 1 2