StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: Piłka do 100zł
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
http://www.sportsballshop.co.uk/acatalog/MOLBGM7lrg.gif

Piłka jest jednokolorowa (ma pasy żółte, które są i tak i tak jednokolorowe). I grają nią na parkiecie. Do tego grają nią profesjonaliści :P Pamiętaj jeszcze, że zawsze robi się coś co ma być dobre i coś co jest dla picu, bo zawsze znajdzie się kupa osób która kupi piłkę ze względu na jej wygląd a nie właściwości :D

W swoim długim poście napisałem, że co innego jak piłka ma jedną farbę, a co innego jak ma wzorki tworzące jakieś skóry węża czy bóg wie co :D

Ale obiecałem się już nie spierać :D Zresztą temat rzeka, uznajmy że oboje mamy racje, bo i ja znajdę gościa co mnie poprze i pewnie ty znajdziesz gościa co ciebie poprze więc co tu dyskutować :D

(Ale jak coś to ja i tak bym kupił spaldinga :D)
Ten molten jest dobry ( na parkiet jak i na beton ). Ale Spaldingowi nie dorówna ;>

Tak miałem tamtą piłkę przez około 2 lata. Gra była mniej więcej taka ( codzienny basket + wsady na małym koszu [ nie tylko ja , bo robiliśmy konkursy wsadów, a więc nie jeden monter dunk przetrwałą ). Graliśmy w 21 bez liń ( normalne 21 tylko rzuca się od miejsca w którym się złapie. Jak się nie dorzuci [ można trafić w tablice od tyłu, słupek itp, po prostu w kosz ] to 0 pkt. Naprawdę fajna zabawa ). Piłka była mocno katowana. Nie dość, że na streecie to jeszcze grałem nią 4 razy w tygodniu na sali przez około 2-3h.

W końcu zaczął się psuć ten pasek ( rowek ) i tak jakby zaczął się odklejać ( na początek wystawało np 2-3mm i ktoś np pociągnął za to i rwało się dalej ). Jak się oderwał 1 pasek i połowa 2 to przestałem nią grać ( po około ponad 2 latach ). Jest gdzieś mój post ( jeden z pierwszych, może z pierwszej 10 ) w którym się pytam czy ta piłka jest dobra ( po tygodniu/2 kupiłem) i padało, padało, padało, a ja nie mogłem się powstrzymać i szedłem z nią na basket. Taką miałem podnietę, że to szok. To był 2 spalding który trzymałem w łapie. Kolega jak jeszcze nie grałem w basket miał spaldinga i grało się nim zupełnie inaczej. Czuło się tą magię. ( tak samo jak się zakłada koszulkę NBA, nie stać mnie na razie na taką, ale jak kolega mi pożyczył na mecz koszulkę LBJ-a to normalnie +20 cm wyskoku ^^ ).

Jak graliśmy jakiś mecz to zawsze tą piłką. Po prostu najlepiej się trzymała itp. Dopiero przestaliśmy nią grać jak pasek odleciał co już wcześniej wspomniałem. Teraz mi się Baller psuje ( zaczyna się "rozrywać 1 strona, ale piłka ma już z 2-3 lata. Nie grałem nią dużo bo grał nią chyba mój kuzyn rok, ja ją wziąłem z 2 razy i teraz ją katuje ).

Jak będę miał kasę inwestuje w spaldinga ( albo jakiś 2 strój do kosza ).


http://www.spalding.pl/katalog/pl/outdoo...tball.html
Tu masz chyba najlepszy podgląd na tą piłkę. Kupiłem ją z tej strony jak jeszcze sklep był dostępny.
No to chyba zakupie tego Spaldinga :} .


Skillin'Up o co chodzi z tą skórą węża bo za bardzo nie rozumiem .
Czyli ciągle wg Ciebie np warstwa na której jest jakiś tam wzorek(tylko wzór ,a nie jakaś wystająca część ) od razu psuje jakość piłki (szczególnie trzymania się ręki ) no sry ,ale no grałem piłkami ze wzorkami sam nawet taką posiadam oprócz tam jakiegoś Spaldinga za 50zł (kupiony w jakimś hipermarkecie z 7 lat temu) i doskonale się klei ręki . Raczej budowa piłki i wykorzystany materiał wpływa na jej funkcjonalność .Piłka też nie jest barwiona nie wiadomo jaką ilością farby/barwnika ..
Mu chodzi pewnie, że zamiast normalnej piłki "pomalowanej w wzorki" robią te wzorki np zmieniając te paski ( rowki ) np w różne zygzaki itp.
Baler może być, dominate http://www.open-info.eu/pilka-nike-dominate/ choć też bez rewelacji, motta. i Spelding chyba najlepsza będzie.
e tam, dominate to dobra piłka. za taką cenę jak najbardziej bym ją sobie sprawił
Dominate jest zarabista, co prawda juz mi sie robią te bąble czy jak to tam, ale trzymała nieźle. Gram na asfalcie. Mam ją rok lub dwa, może dłużej, kurcze nie pamiętam :P
Stron: 1 2