StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: [Sprzedam] Pezet & Małolat - Dziś w moim mieście - Edycja specjalna 2CD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemasz

Jak w temacie, mam do sprzedania Pezet & Małolat - Dziś w moim mieście 2CD pierwsza CD używana zaledwie kilka razy, bo okazała się zupełnie nie tym czego oczekiwałem. Tak to jest jak się kupuje przed premierą. Drugiej CD (z instrumentalami i wokalami) chyba nigdy nie włożyłem do napędu.

Pudełko lekko uszkodzone - a dokładniej szufladka wewnątrz. Nie wiem kiedy, nie wiem gdzie, po prostu pewnego razu otworzyłem i okazała się pęknięta. To dziwne. Ale cóż, takie już życie. Mogę wymienić na nowe pudełko, choć nie widzę sensu, bo to chyba nikomu nie powinno przeszkadzać.

Chętni piszcie w tym temacie.
a cene moze jakas podasz? :D
Do uzgodnienia, jest dla mnie nic nie warta, oczywiście nie sprzedam jej za 10 zł bo wtedy już bardziej opłaca mi się dać jakiejś osobie za darmo. Ale też nie będę wyciskał 50 zł jak na allegro za tą Limitowaną. Jestem otwarty na propozycje :)
aha nie no tak tylko pytam bo kupic nie chce xD
Skillin'Up słuchałem płytkę i też myślałem, że będzie lepsza. Po prostu nie jest aż taka dobra jak myślałem.

Radzę ci sprzedać ja komuś z osiedla, bo raczej nikt nie kupi od cb przez neta, a na osiedlu to kasa i płytka do ręki ;)
Tak ale właśnie zabawa polega na tym, że żaden z moich ziomów nie słucha tego (żyjemy w innych klimatach...)

I nie znam nikogo kto słucha takiej muzyki i kupuje płyty :D Tak tylko napisałem ten temat "a może ktoś się zgłosi". Może gdybym wystawił na allegro to by poszła, ale na allegro mi się nie chce bo musiałbym zrobić konto, zrobić aukcje, zapłacić, a przecież nawet nie mam pewności czy ktoś kupi. :)
Racja ;)