StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: NIKE AIR MAX FULL COURT 2 NT
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam moje pytanko dotyczy butów NIKE AIR MAX FULL COURT 2 NT które postanowiłem sobie zakupić ponieważ moje and1 assault juz wyglądają troszke kiepsko zauważyłem koszt ich zakupu waha się w cenie 300zł ale do rzeczy moje pytanko jest następujące czy ktoś z was miał okazje grać w tych butach i czy sa one solidne?
JA na pewno nie grałem ale znalazłem ci recenzje Nike Air Max Full Court http://butologia.com/recenzja-nike-air-max-full-court/ może nie widziałeś. Nie jestem w stanie stwierdzić czym mogą się różnić te w recenzji od tych co podajesz, prócz koloru, ale jak spojrze na oba buty to chyba niczym :D

Ale mogę mówić nieprawdę, pamiętaj.
Tak to napewno te same buty dzięki wielkie recenzja bardzo mi pomogła
Ja chyba również zamierzam nabyć te buty ;] Mam ich starszą wersje :P
ja je mam tylko nie wiem ktora wersje wygladaja identycznie jak na zdjeciu od skillin upa
mam je od zeszlych wakacji od poczatku lipca i szczerze to gralem w nich tylko 2 razy xD
czesciej w nich po prsotu chodzilem jako takie buty na codzien ale wogole nie sa zniszczone
Ja mam troche inne, ale też te same. Tylko że moje nie mają tego przezroczystego materiału nad podeszwą.