StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: I,II,IIl liga
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Jak myslicie ile zarabiaja gracze tych lig?
3 - malutko, ale przeważnie prawie nic
2 - 1,5 tyś+
1 - 3 tyś +

Mi się chyba tak wydaje...

Słyszałem, że zarabia się od 2 ligi, ale nie wiem czy na pewno.
ja mam znajomych w 3 lidze dostaja ok. 1500 rocznie od sponsora z tego musza sobie kupic buty i takie tam rzeczy
W 3 lidze 1500 rocznie? Oł maj. To przeciez oni muszą na boku pracować, żeby z czegoś zarabiać.

Ja szczerze to nawet nie słyszałem o II/III lidze, nie interesowałem się więc nie powiem. W I też nie wiem, wiem że w PLK masz od tego roku chyba minimum 800 tys rocznie. Ale moge sie mylić.

Dlatego dziwi mnie 1500 na rok w 3 lidze, ja bym chyba zrezygnował z gry, wolałbym grać z kolegami niz sie angażować w takie ligi :P
Skillin'Up dlaczego? Wyjeżdżasz od czasu do czasu na mecz i płacą ci za to. Jak się postaracie jesteście ligę wyżej i dostajecie więcej.
no tak niektorzy pracuja w osirze w walbrzychu a niektorzy normalnie maja prace
No właśnie dlatego, że "od czasu do czasu" to ja mógłbym sobie pograć na boisku :P Ale głównie chodzi mi o to, że nie wiem czy wytrzymałbym zapieprzanie na treningi, mecze, a do tego praca, no chyba że praca w osirze jak pisze small czy coś.

Ale chyba nigdy nie stałbym się dobrym koszykarzem jakbym połowę swoich sił marnował na jakąś robote :)

Choć w sumie to kto wie gdzie będę grał. Na sam początek oczywiście fajnie by było w 3 lidze. Ale w wieku 2...22 lat, chyba jednak dałbym sobie spokój, jeśli chcieliby mnie tylko w takich 3 ligowych klubach :P
slyszalem kiedys ze typek (junior) bodajze 19 lat dostawal 450zl miesiecznie w III lidze :) a w drugiej ze do 3k zarabiaja (ci najlepsi)
450? no nie wiem
co sie z nim teraz dzieje? jak tyle dostawal to pewnie byl dobry
Nawet nie wiem, pewnie gra II,1 liga :D
Stron: 1 2 3