StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: Eliminacje Reprezentacji Polski do Eurobasketu 2013
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Lista spotkań:

15 sierpnia, 20:15 - Polska - Belgia (Sopot) - Polsat Sport, ipla
18 sierpnia, 17:30 - Szwajcaria - Polska (Fribourg) - xxx
21 sierpnia, 20:15 - Polska - Finlandia (Koszalin) - Polsat Sport, ipla
24 sierpnia, 20:30 - Albania - Polska (Tirana) - Polsat Sport, ipla
30 sierpnia, 20:30 - Belgia - Polska (Antwerpia) - Polsat Sport NEWS, ipla
2 września, 20:15 - Polska - Szwajcaria (Zielona Góra) - Polsat Sport Extra, ipla
5 września, 18:00 - Finlandia - Polska (Helsinki) - Polsat Sport, ipla
8 września, 20:15 - Polska - Albania (Lublin) - Polsat Sport, ipla

Mecze przy których napisane jest "ipla" prawdopodobnie obejrzycie za darmo na stronie ipla.pl. Wraz z transmisją na Polsat Sport (/ extra) będzie ruszać, tak więc kto nie ma cyfrówki to cierpliwie czeka aż do rozpoczęcia transmisji.

Dostaną się czy nie? Ja stawiam, że tak. Skibniewski kaleczy, wymieniłbym go, ale skoro trener nadal na niego stawia, to kto wie.

Wyniki:
Polska 57 - 64 Belgia
Polska 80 - 66 Szwajcaria
Polska 79 - 81 Finlandia
Polska 105 - 67 Albania
Polska 87 - 73 Belgia
Polska 111 - 67 Szwajcaria
Polska 96 - 91 Finlandia
Polska 89 - 59 Albania


Tabela:
1. Poland | 8 | 6/2 | 14
2. Finland | 7 | 5/2 | 12
3. Belgium | 7 | 4/3 | 11
4. Switze. | 7 | 3/4 | 10
5. Albania | 7 | 0/7 | 7
Wydaje mi się ,że bez problemów .Ostatnio w Przeglądzie Sportowym czytałem ,że to Belgowie będą najtrudniejsi do ogrania .Nie wiem ile w tym prawdy ,bo nie znam żadnego ich koszykarza ,ale patrząc na nasz skład ,można myśleć o awansie ;D
No tak, o awans możemy powalczyć ;)
W czasie gdy polscy siatkarze przepieprzyli Igrzyska, gdy piłkarze choćby mieli w tej chwili 11 gwiazd w składzie nadal nie potrafią zespołem zagrać dobrego meczu, gdy zdobywamy nadal około 10 medali olimpijskich, mamy szansę coś udowodnić.

Koszykarze, jak i fani koszykówki. Jeżeli koszykarze nie dostaną się do Eurobasketu i nie powalczą choćby o to 4-5 miejsce, a my nie będziemy mieli okazji nabijać kanałom sportowym wyświetleń, tak żeby przetłumaczyć im że jest tu ktoś kto się tym interesuje - to ja nie wróżę nic dobrego temu sportowi w tym kraju.

Pfs. Albo chłopcy pokażą że potrafią (BO POTRAFIĄ), albo będzie katastrofa.
Polska wygrała z Belgią różnicą 14 punktów, co oznacza że w dwumeczu to Polacy są górą. Teraz tylko wygrać ze szwajcarią i albanią u siebie, a jak dobrze pójdzie to i z Finlandią na wyjeździe.

Dobry mecz był, pięknie pozbierali się z tej straty ~10 punktów. Wczoraj miałem świetny humor :P
No na prawde ładnie zagrali ;)
Ładnie, tylko czy wygramy te 2 ? Ja obstawiam, że szanse mamy, tylko czy wykorzystamy ?
dadza rade ja w nich wierze ! ;)
Chyba wszyscy w nich wierzemy :) ! Chłopaki dadzą rade, potrafią grać porządnie !
Kolejna wygrana reprezentacji: Polska 111 - 67 Szwajcaria.

Mi osobiście mecz się nie podobał, a to z powodu tego, że chłopaki za bardzo się wyluzowali i dawali szwajcarom łatwe punkty z obwodu. Powinni nie dawać takich punktów, bo w przyszłości jak źle pójdzie, to będą liczyły się tzw. "małe punkty". Więc najlepiej każdy mecz wygrywać jak najwyższą przewagą, a przegrywać jak najniższą. Ale to tyle minusów.

Teraz plusy. Polacy mają szansę wygrać z Finlandią i tym samym objąć prowadzenie w swojej grupie. Gdy zakładałem ten temat pisałem, że stać nas na to. Dzisiaj nadal tak twierdzę.

PS. Tabela może zawierać błędy, bo sam ją edytowałem, dopiero jutro będę mógł zweryfikować jak to wygląda w rzeczywistości.
Stron: 1 2 3