StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: Podstawowe Umiejętności
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Zawodnik na pozycji rozgrywającego jest odpowiedzialny głównie za przebieg gry, za rozpoczęciem danej taktyki.

W "kreowaniu" gry pomogą mu takie elementy jak:

-perfekcyjne opanowane podań,
(w wyniku czego będzie mało strat i dużą liczbę asyst)

-świetny kozioł,
(ponieważ ma on najdłużej z drużyny kontakt z piłką)

-bardzo dobra zwinność ,(Rozgrywający cały czas jest narażony na obrońców którzy próbują przechwycić piłkę)

-dobrą celnością rzutów za 3 punkty,

-dobre opanowanie minięć,

Rozgrywający Nie musi być szczególnie wysoki zazwyczaj są to zawodnicy mali , szybcy i myślący cały czas na boisku.
lubie rozgrywać :D fajnie sie pobawić na obwodzie. A i thx, Koli na info :).
ja jestem na pozycji rozgrywającego
na meczach a mam nie cały 150 :P:D
150 cm. wzrostu?
nie no ja mam troche wiecej 170 ;p io jestem rozgrywajacym od zawsze na zawsze :D kocham grać z piłką :D
Ja tam lubię rozgrywać bo jest się dużo przy bali i można pokazać co się na prawdę potrafi a nie jak stoisz na skrzydle i czekasz na podania. A poza tym nie mógłbym grać na pozycjach Skrzydłowy lub Center bo za niski , ale na rzucający i rozgrywający na luziku :D
no w sumie racja ; ), ale najwięcej punktów zdobywają zazwyczaj zawodnicy grający na 2. ; ) Ale fajnie z tą piłką przebiegać boisko i nie możesz popełnić prostego błędu ( zgubienie piłki, przechwyt )
ja ostatnio sobie do perfekcji potrenowałem rzuty za 3 każdy siada :)
Jak kiedyś grałem to też jako skrzydłowy a że dawałem rady na tej pozycji to strat "prawie" nie było <cwaniak2> ;P
też lubię rozgrywać, ale uwielbiam też blokować, dunkować itp. dlatego wybrałem SF :D
Stron: 1 2