StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: OK. Niech będe pierwszy...:)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam ponownie.
Moim najwiekszym osiognieciem co do streetballu jest zajecie I miejsca na turnieju Eurostreetball w Toruniu w kategorii junior (do lat 17),
a poza tym zaliczylem pare duzych imprez...:) , bywaly tez jakies wyróznienia lub 3 miejsca...POZDRO!!!!!
Fajnie że ktoś się odważył napisać jako pierwszy. A na jakich imprezach 9Tych większych) byłeś ? I gdzie Ci się najlepiej podobało?
No w Bydgoszczy była tez duza impreza z serii EUROSTREETBALL,Włocławek,
no i u siebie w miescie, małym miescie:P mamy swoj skład z ktorym nikt nie ma w tym miescie oczywiscie:P:P szans :) szkoda tylko ze jak u nas chcesz cos zorganizowac, np. jakis turniej , to musisz sie prosic i sie duzo nabiegac :( hehe
ładnie, gratuluje :)
Z tym bieganiem to wszędzie jest. Gratulacje .
no niestety w tym kraju jak cos chcesz zorganizowac to trzeba sie nameczyc:P:P hehe:P
ale coz bywa i tak....
Dlatego tym większy szacunek, którym się chce coś zrobić i do tego dążą.
Ja dzisiaj zapakowalem pilke na normalny kosz :D wiem ze to w zaden sposob nie zwieksza moich umiejetnosci ale wiecie szpan jest:D. a wygladalo to tak : gramy w kosza na wf kolega podal do mnie pilke i bylem sam na sam z koszem wystwilem jezyk wybilem sie z jednej nogi najmocniej jak potrafilem i jest udalo sie pierwszy dunk :D
ooooooooo!!!!!!!!!!!!!!! Chłopie jesteś kozak! :D
Gratulacje ! No to teraz szlifuj to :)
Stron: 1 2 3