StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: Hot Souce vs The answer
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Siema jak uwazacie lepszy jest Hot Souce czy Allen iverson czy Souce dalby sobie rade w nba? Mysle ze bedzie ciekawa dyskusja na ten temat:)
Po filmiku wydaje mi się ze A.I ale to tylko moje zdanie Souce jest po prostu świetny! Ale bardziej lubie Answera. A jeśli chodzi o to czy Souce dał by sobie rade w NBA to mógł by spróbować. Ale jego serce będzie nadal należało do kosza ulicznego...
No w streeta to chyba lepszy jest Souce.Nigdy nie widzialem jak Iverson gra w streeta
Moim zdaniem Souce nie dal by rady w NBA. KOMPLETNIE inne zasady. Nie przestawił by sie.
E tam ja mysle zeby tam ich rozwalil robil by se wszystkich jak chce.
Super filmik!
No w streecie to mój ulubieniec :)
ja tam mysle zeby potzrebowal czasu zeby sie zaklimatyzowac
kazdy zawodnik potrzebuje troche czasu
Jak dla mnie to Hot Sauce jest lepszy bo ma efektywność , ale do NBA Draft już się niedostanie bo ma 33 lata niestety za stary już. Ale gdyby miał tam 23 lata ;D to by z pewnością ktoś go wziął do NBA i dawałby radę.
Też trzeba dodać że Hot Sauce gra teraz w Lidze Akademickiej i daje radę :) Do Asseco by go mogli sprowadzić :D
Ja mam ogromny szacunek dla Answera za osiągnięcia w NBA, ale mimo to uważam, że Hot Sauce w NBA sprawiłby się jeszcze lepiej.
I nie mówcie tutaj, że by się nie przestawił bo to bzdura. Streetballerzy są wszechstronni. Patrzcie dla przykładu Skip 2 my Lou (Rafer Alston).
And1 i NBA i dawał radę jak najbardziej ;]
Stron: 1 2