StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: Imprezy/Turnieje w 2010
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wypisujcie turnieje, które będą miały miejsce w bieżącym roku.
Streetballmania Goleniów 2010

Organizator rozgrywek
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goleniowie,
72-100 Goleniów, ul. Sportowa 25, tel. 091 418 21 04

Miejsce i termin
1.Mecze rozgrywane będą na boisku poliuretanowym, na terenie Mojego Boiska Orlika 2012 OSiR w Goleniowie ul. Szkolna 39.
2.Turniej rozpocznie się 2 maja 2010 r. o godzinie 10.00 a zakończy 3 maja 2010 r. w godzinach południowych.

Kategorie
1.Szkoły Podstawowe – chłopcy
2.Szkoły Gimnazjalne – chłopcy
3.OPEN- mężczyźni

Warunki przystąpienia do rozgrywek
1. Złożenie formularza zgłoszeń do 28.04.2010 r. do godz. 15.00 do OSiR w Goleniowie lub w dniu imprezy w godz. 7.30- 9.00.
2. Uiszczenie wpisowego w wymaganej wysokości na konto OSiR (98 1240 3839 1111 0010 2170 2250) do 28.04.2010 r. do godz. 15.00 lub w dniu imprezy (opłata wzrasta o 50%) w godz. 7.30-9.00.
3. Osoby niepełnoletnie muszą przedstawić zgody rodziców na udział w Festiwalu.
4. Formularze zgłoszeniowe, wzór zgody rodziców oraz szczegółowy regulamin do pobrania na stronie: http://www.osir.goleniow.pl
5. Zawodnicy są zobowiązani posiadać dokument tożsamości do wglądu przez Organizatora.

Atrakcje towarzyszące
1.Na terenie, gdzie odbywać się będzie turniej czynne będzie miasteczko koszykarskie, ze stoiskami gastronomicznymi.
2.Osobom chcącym przenocować na terenie miasteczka organizator udostępnia bezpłatnie miejsca pod ustawienie namiotu.
3.Osoby niepełnoletnie, chcące skorzystać z noclegu muszą być pod opieką osób dorosłych.
4.W niedzielny wieczór organizator zaprasza wszystkich uczestników turnieju i widzów na koncerty hip-hop, konkursy koszykarskie i inne atrakcje, które odbędą się na terenie miasteczka.

Regulamin na http://www.osir.goleniow.pl
[Obrazek: 79377d18024f4641med.jpg]



Zapraszamy do Trójmiasta :D
Witam mam pytanie czy ktoś coś wie na temat jakiejś imprezy w woj. Lubelskim ???
siemano :) JA jestem z Lublina ;] Jeżeli chodzi o imprezy to poszukam ;]
[Obrazek: streetballmolo2010_button.jpg]

Turniej Koszykówki Ulicznej w Sopocie
cykliczna impreza nad brzegiem Bałtyku
STREETBALL MOLO
info każdego roku na www.streetball.pmedia.pl