StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: Siemka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć wszystkim Blush .
Mam 198 cm wzrostu i 15 lat. W koszykówkę zacząłem grać od początku lipca ubiegłego roku, grałem codziennie aż do 7 sierpnia - wtedy złamałem rękę. Złamanie było dość poważne (prawa ręka złamana w dwóch miejscach), a doszło do tego podczas gry na osiedlowym boisku - "ktoś" podstawił mi nogę.
Teraz brakuje mi odwagi, żeby wrócić na boisko... ale mecze koszykówki oglądam z wielką przyjemnością. :D
siema :P
Witam! 15 lat i 198cm pozazdroscic :)) Nie masz co sie bac powrocic do sportu!!! :)) Ja mialem 2letnia przerwe od pilki recznej (5lat grania, cwiczenia itp.) i powrocilem do sportu, lecz do koszykowki! ;)) zarejestrowales sie na stronie to znaczy, ze jeszcze chcesz powrocic do kosza i masz determinacje! Powodzenia!!! ;))
Na jakiej pozycji grales przed przerwa? center? :))
siemanko! :)
Witam Witam, hehe jestes ode mnie 3 lata mlodszy, a 20cm wyzszy xd

Jaka pozycja ? hmm, co najbardziej lubisz w koszu, podczas gry ?


P.S. Czemu Lalaorath wszedzie daje reklamy nieruchomosci ? XD
Siema :D
Niesamowite, taki wiek i taki wzrost. Szkoda tego incydentu, ale nie marnowałbym tego, ćwicz , nawet w domu, sam weź piłkę i kozłuj, albo weź 2 i kozłuj, pod nogami, nie patrząc i doskonal się... Trenuj rzuty, dbaj o kondycje, jesteś młody wiec spokojnie, ale systematycznie. Z czasem, jak nabierzesz sił, przekonasz się , że możesz powrócić do gry z innymi .

KilliuArts możesz takie osoby raportować, zazwyczaj są to boty, które reklamują stronę ...
Wkoncu jakis koles podobny do mnie rozmiarowo, ja 15 lat i 197 cm :D pewnie grasz pod koszem i jestes chudy, tak? totalna glupota trenera, ale witam Ciebie i jak cos to pisz ;]