StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: dwuglowy uda : <
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemanoo! No to tak: pare tygodni temu (no juz moze z miesiac bedzie ) naderwalem miesien dwuglowy uda... no to ogolnie gralem w pilke kiedys i miewalem takie przypadki takze wiedzialem co trzeba zrobic odpuscic sobie aktywne uzywanie owej nogi ,schladzanie, mascie itd:) Wszystko jest spoko tylko juz prawie miesiac a z moim miesniem nadal coś nie tak.. Niby biegac juz moge skakac tez juz lajtowo i wgl ale on mi sie " męczy" po 10-20 minutach aktywnego ruchu miesien sie robi jakby spuchniety odzczuwam lekkie przykurcze i wgl. Macie pomysl co z tym zrobic? moze jakies cwiczenia na wzmocnienie miesnia czy cos? Ja nie wiem.. a to juz kwiecien i chcialbym zaczac grac itd ;x
Im szybciej pójdziesz do lekarza tym szybciej zagrasz :D

Nie martw sie zima jeszcze bedzie do czerwca, zdążysz.

btw nie wiem czy zauważyliście na tym forum połowa to kaleki, czy ono jest jakieś pechowe?
nie znam sie ani troche ale moja opinia :D :jak nie uzywales nogi miesiac to chyba nie ma sie co dziwić że miesien sie męczy, ja bym zajebał jakies cwiczenia wytrzymałościowe :D
P.S. ja tez kaleka :D
wlasnie tez o jakis cwiczeniach myslalem :D ale nie mam pojecia:D i btw czy macie jakis dobru tutorial co do rzutow? po zimie to ja kalecze rzuty ze nie moge :O
Ja to samo, ale chyba wystarczy, że po prostu przeanalizujesz co robisz źle, jak masz opcje taką to nagraj sie rzucającego a potem obejrzyj kilka razy i porównaj np. z bryantem i sie szybko kapniesz co kopiesz ;)
Tyyyyy:D a o tym to ja nie pomyślalem:D

good idea!
Ty tylko nie to że masz kopiować ten rzut, żebyśmy sie źle nie zrozumieli :D Każdy ma własne "nawyki", własny styl. Chodzi tylko o błędy typu że sie odchylasz do tyłu, albo łokieć źle trzymasz itd.