StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: nowe tanie buty
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam , dwa dni temu moje buty odmowily mi posłuszeństwa - podeszwa całkiem odeszła i już nie idzie grać ;x wieć chce kupic coś nowego , ale ne chce wydawac kroci bo sam przy hajsie nie jestem a w dodatku zagram w nich do wrzesnia max pewnie bo nie mam warunkow grac na jakis halach tylko na zewnatrz :)

co proponujecie? jaki sklep ? jakie buty?

Na buty chce wydac jakoś z 300 zł :d
mozesz cos zamowic przez internet np basketzone itp. Hyperfusy 2012 za chyba 260 zl mozna kupic albo taniej
grał ktos w tych hyperfusach? ja słyszałem ze słabe są , słabsze od hyperdunkow a nawet hyperachos(czy jak one sie tam zwą)
nie wiem kto tak ci powiedzial ja mam te buty rok i sa wygodne , typowe buty na streeta. http://www.gwiazdybasketu.pl/nasze-recen...fuse-2012/
tez to widziałem :) a co sadzisz o tych dominatach xd? czytałem też , że są dobre i w sumie tanie , tylko trudna znalezc inna kolorystyke niż ta z rozowymi wstawkami : )
jak masz szeroką nogę to możesz mieć problem, ja bym sie skierował w strone hyperdunk 11, mimo że mam 12 to chętnie się przesiąde na 11 :P
za pozno ..:D kupilem juz te z rozem..:D mam juz nawet pierwsze smiechy kumpli z racji tych wstawek za soba :d nie bylo tak zle :D
jak się sprawują
dobrze :) jak dla mnie nawet az lepiej niz sie spodziewalem :D juz po 2 grze byly bardzo wygodne - strasznie szybko do nogi sie przystosowały:D no i ogolnie niby sa niskie ale jak sie zawiaze porzadnie to kostka jest 3mana elegancko :) amortyzacja wielkii plus , choc na sztucznym boisku takim z gumy moze byc troche za miekko niektorym :d ogolnie jedyny minus jak dla mnie to moim zdaniem sa ciezkie :d ale to idzie sie przyzwyczaic :>
Stron: 1 2