StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: Kategorie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witajcie,

Czy kategoria "Trening i Zdrowie" pasuje w subforum "Warsztat" ??
Zastanawiam się, aby przenieść do to "StreetBall" pod kategorią "Triki".

Czy ktoś miałby jakieś inne propozycje co do zmian ustawienia ?

Pozdrawiam
Myślę że "Trening i Zdrowie" pasuje do "Warsztatu" a to dlatego że treningi na np. drybling , wyskok czy trening na siłowni ,lub kontuzje będą dotyczyły zawsze bardziej koszykówki zawodowej.
Poza tym mimo wszystko powinniśmy oddzielić koszykówkę zawodową i streetball by nie robić na stronie niepotrzebnego bałaganu.A do subforum "Zawodowa koszykówka" radził bym dodać "Kadra/Reprezentacja" oraz "Euroliga".
Ps. Kiedyś dużą popularność jeżeli chodzi o strony/fora streetballowe miało speedballin.pl (teraz zajmują się promocją turniejów i wydarzeń streetballowych i forum zniknęło ) , może oni mieli by jakieś pomysły lub chcieli pomóc w promocji już chyba jedynego takiego polskiego forum.
Chyba prowadził to wonder ale już nie pamiętam dokładnie ... tu możesz mieć z nimi kontakt.
https://www.facebook.com/Speedballin?hc_...n=timeline
http://www.youtube.com/user/Londer?feature=c4-search
A czy dodanie następnych zakładek w Zawodowa koszykówka, nie oddali tego od streetballu, to właśnie na ten temat jest to forum, zawodowa koszykówka miała być swego rodzajem dodatku... Więc Trening zostanie, bo masz rację, o ile dobrze pamiętam to jak mówisz właśnie wonder tam był szefem. Napisałem do niego na facebooku.
Jako że jutro zaczyna się rok szkolny dla większości osób z tego forum to do "Zawodowa koszykówka" można by też dodać "W-F" i dotyczyło by to lekcji w-f oraz występów w szkolnych drużynach. Można by było tam pisać o wynikach w zawodach szkolnych lub też na jakich pozycjach grają w szkolnych drużynach i ile zdobyły punktów w danym meczu. Również można pisać kiedy macie mecze , być może jeden z waszych przeciwników będzie też użytkownikiem tego forum i zagracie przeciwko sobie.
Też jest to jakiś pomysł. Muszę troszkę tutaj posprzątać... Jakieś propozycje jeszcze ?
Kategorie, póki są jakie są, w takim układzie są najbardziej aktualne i najbardziej pasujące. Jedynie pozostaje odświeżyć kilka tematów, lub założyć nowe, świeższe. Ale jakby ktoś miał jakiś pomysł, to można tutaj pisać.
Teraz tak leżę, przeglądam forum na telefonie, jestem po treningu swoim takim małym i wpadł Mi pomysł, aby w dziale warsztat, Trening, tam jak mamy plany treningowe dodać zakładkę "Dzienniki" każdy z użytkowników mógłby tam założyć swój własny dziennik, opisywać swój trening, to co je, jak trenuje, jaki ma cel itp. Co o tym sądzicie ?
myślę że to jest dobre , zamiast pisać wszyscy w jednym temacie i robić bałagan to pisali by w swoim tak by można było porównać swój trening oraz obserwować progres u innych użytkowników
B.T.W. jak z tym "W-F" zbliżają się licealiady i gimnazjady więc myślę że coś by się tam na pewno działo
Z tym WF to taka średniawka. Wiesz jak to na WF, jedna wielka bieganina podczas gry w koszykówkę. To już lepiej wrzucić ewentualnie ten WF jako podkategorię w " Ogólne ".
Dodałem dział "Dzienniki Treningowe" W kategorii "Warsztat" Może być ? Zaraz napiszę tam pierwszy temat :)
Stron: 1 2