StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: sniadanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Prosiłbym kogoś kto ogarnia temat albo kogos kto mniej wiecej tez odzywia sie racjonalnie o porade:D

jak to jest z tym sniadaniem? kazdy tlucze ze trzeba jesc regularnie zeby byly jakies efekty ( mi by sie przydalo bo jestem "miętki") aa wiec moje pytanie brzmi:

czy moge jesc sniadanie godzine lub poltora po wstaniu ?

chodzi o to ze budze sie z rana ale szybko spiesze sie na autobus do szkoly i nie mam kiedy.. aa kolo szkoly mieszka siorka iii do niej moge wbic lajtowo cos wszamac bo autobusy mam tak ze czekam dobre 30 minut na lekcje : )


czeekam na pomoc :D
najlepiej byś spytał trenera na siłowni lub osoby z forów kulturystycznych oni ci doradzą co i kiedy jeść by przybrać na masie
poza tym jeśli nie masz czasu robić rano śniadania to rób je wieczorem i jedz rano
Najlepiej jesc po przebudzeniu, najlepiej jesc płatki owsiane bananowe ( czemu bananowe? bo zawieraja wszystko co potrzebne sniadaniu) potem w szkole z 3-4 kanapki, obiad typu makaron/ryz+kurczak podwieczorek banany i kolacja platki musli
Ja nieraz zjem właśnie płatki owsiane z mlekiem i otrębami i na poranek mi wystarcza, nieraz jak nie dam rady to w autobusie zjem, albo jak dojadę na uczelnie. Jeżeli chodzi o masę to musisz jeść, najlepiej zapytać się kogoś wykwalifikowanego. Bo Ja np. To staram się w drugą stronę czyli zrzucić kilogramy :)
no tu jest problem ze ja wstaje strasznie pozno czasem nawet 10 minut przed autobusem ledwo zdaze ogarnac sie czyli zeby ubranie itd i juz musze wychodzic :d ii chyba raczej bede jadl u siostry : ) dzieki za porady chlopaki ! ;d
Odejmij mycie zebow, na noc zakladaj juz to w czym jutro pojdziesz i po sprawie masz dodatkowe 10 minut xD

A tak serio, ja zawsze rano jadam 3 kanapki + Jajecznica (Czasem zamiast jajek, platki z zimnym mlekiem, fajnie pobudza xD0 I pije kawe. Wystarcza mi to w zupelnosci, z tego wzgledu ze prawie nie jadam kolacji. Hmm co by tu jeszcze, Pamietaj, aby nie dostarczac organizmowi np. za duzo bialka lub tluszczy lacznie w calym dniu, bo zaczniesz sie rozrastac w zastraszajacym tepie. Mozesz sobie policzyc zapotrzebowanie na dane skladniki, tylko zapomnialem jak sie to obliczalo (Tak tak chlopacy, bylem kucharzem d;) Tak wiec, powodzenia ! :)
kawa z rana nigdy ! :D
Kawa z rana zawsze :D ! Ja po tym dostaje takiego powera na dunki XD