StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: Reaktywacja Forum "Power Basket !"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
[Obrazek: Forum_Reaktywacja_street_ball_info.jpg]
Witajcie,

Czas Na zmiany, czas aby powstać, zacząć biegać, grać i poszerzać swoje umiejętności. Tym samym ogłaszamy Reaktywację forum, zapraszamy do pomocy, jeżeli masz jakieś pomysły dotyczące forum napisz, odwdzięczymy się !

Dodatkowo, przed kilkoma minutami zrobiliśmy aktualizację silnika forum, jeżeli napotkacie jakieś błędy, napiszcie ...

A więc Witam jeszcze raz każdego i zapraszam do Reaktywacji Forum !
Jeżeli macie propozycje to pisać :) Ja postaram się poprawić wygląd lekko, gwiazdki , dodam nowe avatary, może. Ikony postów uda mi się ładnie poprawić.
Ja bym narazie polecał zmienic zdjecie tla strony na "Świerze" (Świeże?) bo to troche stare x;
Można też dodac jakis temat typu nasz zimowy workout czy cos bo z racji tego ze nadchodzi zima to niekotrzy nie bd mieli okazji wyjsc na jakas sale wiec mozna wrzucac jakies cwiczenia na wyskok czyc cos :) zeby inni sie chwali swoim progresem i takie tam :) ii z racji ze wnet zaczyna sie kolejny sezon nba fajnie by bylo jakby ktos wrzucal krotkie opsiowe skroty meczow czy najciekawsze zagrania :) tyle ode mnie tak mi sie wydaje ze to bylo by git :D
Pięknie ! Mam nadzieję że na forum znów będzie się działo ! ;)
(03-10-2013, 19:31)marc4elo napisał(a): [ -> ]Można też dodac jakis temat typu nasz zimowy workout czy cos bo z racji tego ze nadchodzi zima to niekotrzy nie bd mieli okazji wyjsc na jakas sale wiec mozna wrzucac jakies cwiczenia na wyskok czyc cos :) zeby inni sie chwali swoim progresem i takie tam :) ii z racji ze wnet zaczyna sie kolejny sezon nba fajnie by bylo jakby ktos wrzucal krotkie opsiowe skroty meczow czy najciekawsze zagrania :) tyle ode mnie tak mi sie wydaje ze to bylo by git :D

Dział trening, tam o ćwiczenia na zimę można śmiało wrzucać. Sam napiszę tam co sam aktualnie robię w domu dodatkowo. Kilka ćwiczeń, ale czuję, że pomagają...

Z meczami, będę musiał kogoś poszukać kto ogląda, Ja nie mam możliwości oglądania :/ niestety...

(03-10-2013, 13:53)KilluaArts napisał(a): [ -> ]Ja bym narazie polecał zmienic zdjecie tla strony na "Świerze" (Świeże?) bo to troche stare x;

A widziałeś coś ciekawego? Bo jak tak możesz zapodać, Mi się fotka podoba, ma swój klimat, ale jak coś Wam wpadnie świeższego to piszcie.

(03-10-2013, 20:28)MartianNBA napisał(a): [ -> ]Pięknie ! Mam nadzieję że na forum znów będzie się działo ! ;)

Mam też taką nadzieję, zapraszam do pomocy, oraz do udzielania propozycji i ogólnie do pisania o koszykówce.
[Obrazek: orlik1210.jpg]

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQIZ8X5LH_jSdBhZ-u0Qw5...3UTZQ892rx]

[Obrazek: maxresdefault.jpg?feature=og]

[Obrazek: maxresdefault.jpg]

[Obrazek: Michael-Jordan-wallpaper.jpg]

Jutro moge znalezc wiecej :>
P.S. Jak zmiejszac grafike ? :D
Możesz poszukać jeszcze, chodzi o to żeby miały jak najlepszą jakość.
A zdjęcia właśnie wgrałem dodatek, który sam będzie zmniejszał za duże obrazki.
No to poszukam, i ci tu powklejam :>

@Edit
[Obrazek: streetball.jpg]

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSK7__4g_HMiqPEgtI5uh8...PFwwsBLBNw]

[Obrazek: Allen-Iverson-Streetball-Wallpaper.jpg]

[Obrazek: Stephen-Curry-Wallpaper.png]

[Obrazek: Streetball_Monta_Ellis_Wallpaper.jpg]

[Obrazek: Streetball_by_blackoutt.jpg]

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcR3OvrRwR4fzC4kbQxbuRM...M02mtU2EQz]

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSRzW55kNdx9ZIxfmWEIh4...NJt4rKqmxQ]

Narazie tyle, poszukam jeszcze wiecej po szkole :)
@Edit Te "Małe" powinny byc duze ;/ znajdziesz wiekszy rozmiar po linku do obrazka :)

@Edit Tu masz taki fajny :D
[Obrazek: Kuroko_no_Basket_full_1104730-1380872512.jpg]
[Obrazek: x_e4abceac.jpg]
[Obrazek: crossover_streetball_movie1.jpg]
[Obrazek: And-1-team-expected-in-Nairobi.jpg]
Stron: 1 2 3 4 5 6