StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: Witam :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, zalozylem wlasnie konto na tej stronce, wiec milo byloby z mojej strony napisac o sobie kilka zdan :) Po pierwsze, jestem Krystian (Nie lubie swojego imienia XD) i mam 17 lat. "Zabawe" ze streetball'em, i ogolnie koszykowka zaczalem ok. 2 miesiecy temu :> Co by tu jeszcze ... aa Jestem z Wejherowa (Trojmiasto) i ucze sie w Liceum xd Nwm co jeszcze mam tu napisac xd, ludzie z otoczenia uwazaja mnie za dziwaka i wariata, przez moj "sposob zycia" (Jestem na ogol wesoly, radosny, ale mniewam "Depresje" humoralne XD)
Siema, fajnie że dołączasz do nas :) a jak tam idzie granie ? Masz z czymś trudności ?
Jak narazie staram sie "Wycwiczyc" perfekcyjnie koziolka >:D Bo czasem jeszcze gubie pilke, i w sumie mam trudnosci z rzucaniem do kosza ;/

To moze typowy problem nie jest, ale nie mam tez z kim grac XD
Siema, polecam dwie piłki , staraj się nie patrzeć na piłkę podczas kozłowania. Rzuty trenuj, najpierw spod kosza i cię cofaj, pamiętaj aby rzucać technicznie, to jest podstawa, może na początku nie będzie wychodziło ale jak wyrobisz się z czasem to na prawdę ułatwi i sprecyzuje grę.
Dzieki ^^
Cześć cześć ! :)
siemanko