StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: "Wymijanie"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam, i prosze was o pomoc i doradzenie mi :D

Otóż w normalnej grze, 5vs5, 3vs3, 2vs2 nie mam rpoblemu (w tym ostatnim troche) Ale w grze 1vs1 kompletnie nie moge wyminac przeciwnika (mimo, iz jest on ode mnie slabszy) Macie moze jakies porady ?

Z góry dzięki za odpowiedź
(Sorry ze nie wszedzie pisze "Ż, ó, ł" =D)
normalne ze jest trudno :D musisz po prostu wprowadzic go w blad zeby on poszedl w jedna strone a ty w druga. Kmin croosy z lewej reki z prawej :D jakies fejki albo rolle ii musisz byc bardzo dynamiczny dostaniesz choc kawalek miejsca no to pakuj sie tam na 2takcie :D
Dokładnie jak pisze marc4elo, na początku lekka zabawa, a nagle max speed ;)
Danke :)
Aby dobrze minać trzeba mieć dobrze opanowany kozioł, dynamiczne zwody i używać zmiany tępa.Wink
Dynamika,dynamika,dynamika ! Pójdź do przodu, odbij do tyłu i wtedy zaatakuj z pełną prędkością. Albo będzie foul abo koleś powie " ocho, trochę za szybko jednak".
Dzieki wszystkim dzieki :> Wlasnie wrocilem z kosza z kumplem, no i powiem ze wasze rady pomogly d; az sie przewracal xd
No i pięknie :D " Prędkość zabija" pamiętaj ;).
Przewracał, to juz idealny kawałek na filmik pokazu speeda :) Mi właśnie prędkość brakuje :/ Muszę nad nią popracować...
ja akurat mam dobry balans i dość niski kozioł jeszcze tylko poprawie speed i będzie zajebiście ;p
a co do ankle-bakerów to oprócz zmiany tępa trzeba umieć wyczuć moment w którym zastosować trick oraz umieć dobierać tricki ale to już będą potrafić bardziej ogarnięci gracze
Stron: 1 2