StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: Opakowania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Po ostatnim remoncie stwierdziłam, że trochę inaczej urządzę pokoje, bo za dużo miałam na półkach różnych wazoników i elementów ozdobnych. Na razie nie wiem, czy mi się przydadzą i nie chcę się ich pozbywać. Widziałam bardzo ładne i estetyczne pudełka kartonowe, do których mogłabym włożyć te wszystkie rzeczy. Jak myślicie, czy to dobry pomysł?
Myślę że sprawdzą się kartony do przeprowadzki bo są idealnym opakowaniem do wszystkiego. Można ich użyć do wielu innych rzeczy, na przykład do przechowywania rzeczy w domy lub magazynie czy wysyłki różnych produktów
A może poszukać w sklepach jakichś niepotrzebnych kartonów i zapytać czy by ie oddali?
Niebawem czeka mnie generalny remont mieszkania. Czy ktoś z Was korzystał z pomocy firmy td {border: 1px solid #cccccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}https://ekom.org.pl/uslugi/wywoz-gruzu-o...myslowych/  która zajmuje się wywozem gruzu, który powstaje w trakcie? Jak wygląda taka kwestia? Na co zwracać uwagę?