StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: siemaa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jestem Wojtek "szogun",mam 15 lat. W kosza gram jakies 4-5lat ale z przerwami ;/ streetem sie od zawsze interesowalem ale nie mam z kim grac...jak zaczynalem to gralem z chlopakami 17-18 lat, nawet jeden sezon w lidze takiej regionowej pogrywalem...teraz ode mnie z klasy gra pare osob ale wiekszosc to tylko wtedy jak sie powie zeby przyszli...tak bardziej zapalenie to nas 3 gra...kozlowanie z jakimis elementami dryblingu bez patrzenia na pilke mam opanowane, w miare celnie rzucam z roznych pozycji ale np nie umiem przejsc przeciwnika gdy gram 1 vs 1... to chyba wszystko o mnie ;]

pozdro
Siemanko, pomożemy Ci abyś mógł przejść gracza , grając 1 vs 1.
Siema:) Ja też pomogę ale ja też muszę się naumieć przechodzić przeciwnika:)
1 vs. 1, jak ja to kocham ! :D Jbc pisz ; )
Eloszka :) Luckyy Nie tylko ty :D
Witam.
Dobry :P
Ja też uwielbiam 1 na 1 wtedy tak można kogoś pocisnąć xD (albo samemu zostać pociśniętym :P)
me too :D | DayDobry ;]
Jak grasz 1v1 to nie ma do kogo podać, co dodatkowo motywuje, żeby ruszyć d*** i wziąć się w garść :D
Siema , 1 vs 1 jak grasz to wystarczają szybkie kozły , zmyłka , biegniesz na kosz i dunk , jak nie umiesz to dwutakt ale zeby pilka jak najmniej leciala bo wtedy ci ją może wybic , wiec reka jak najbliżej przy koszu.Przynajmniej ja tak robie , ty mozesz sobie wziasc inna taktyke , jak masz dobry rzut to mozesz sie zblizyc szybko , oddalic i rzut za 3 taka zmylka on machnie reka ty sie oddalisz , rzucisz i masz wiecej czasu na zebranie , te porady to z doświadczenia na jeden kosz, napewno to ograniesz PoZdRo
Stron: 1 2