StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: Pomysł na konkurs
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Proponuje zorganizować taki konkurs:

Każdy ochotnik nagrywa krótki filmik, trwający około 5-10 sekund gdzie pokazuje krótka sekwencje ruchów/kozłów/trików, czyli bardzo krótki pokaz freestyle'u. Jury, czyli parę obiektywnych i nie uczestniczących w konkursie osób, ocenia te kombinacje i na końcu pokazujecie czołówkę albo cala listę osób gdzie piszecie kto jakie miejsce zajął. Proponuje jeszcze żeby zrobić listę osób które by się zgłosiły, żeby było minimum X osób.

Co o tym myślicie?


Nie napisałem żadnych zasad tylko propozycje, pisanie zasad pozostawiam moderatorom, gdyby się ten konkurs przyjął.

P.S. Napisałem to w temacie z propozycjami z nie z konkursami bo to tylko propozycja.
Cleminivs też o tym myślałem , ale jeszcze o tym nie gadałem z Kolim i Luckyy. Tak myślałem że jak już powstanie strona nowa odlotowa :D , i będą koszulki i może coś innego. To tak co jakiś czas będziemy robić takie konkursiki w których będziemy oceniać triki itp. A nagrodami będą koszulki i takie tam. Ale to wiesz trzeba jeszcze wszystko obgadać itp. Ale dobry pomysł
Koszulki jako nagrody , było by fajnie
Nom ale nic pewnego zobaczymy jak to wszystko się potoczy.
No, no, jeśli będą nagrody tego pokroju to na pewno będzie masa chętnych.
No pomysł dobry.
He pomysł dobry :D. Żeby jeszcze na koszulce pisało z tyłu :D "Koszulka za filmik freestyle'owy" Albo coś też fajny bajer :D Szpan w takiej koszulce :D.
Ej na razie odpuśćmy wszystko. Zajmijmy się serwem ;>
Lepiej "Mistrz Freestyle'u" :)
A JAK :D !
Dobrze Luckyy mówisz na chwilę obecną pomysły stop. Ruszymy z nową stroną to i zaczniemy myśleć nad konkursami itp.