StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: Turniejowe ABC - czyli jak zorganizować granie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak widać każdy tu obecny użytkownik grał kiedyś bądź regularnie gra na turniejach i tu mi spadacie z nieba :D

Również gram na turniejach ale ostatnio chce coś skręcić u mnie w mieście.
Rozmawiałem z ludźmi wysoko postawionymi w urzędzie i miasto jest za, dadzą na to kasę (organizacja, nagrody, sędziowie - choć tych mam za free). Mam znajomego dj-a który gra często w 3miejskich klubach, który mówi że może to poprowadzić pod względem akustycznym i wypełnić odpowiednią muzyką.

I tu zaczyna się kłopot bo miasto chce dobry 'biznesplan' na swoim biurku na to przedsięwzięcie!!!
Powiedzcie co potrzeba jeszcze aby taką imprezę zrobić?

oto co już mamy z ludźmi którzy chcę się w taką organizacje pobawić:
- koszulki pamiątkowe dla uczestników
- identyfikatory dla org. , sędziów, pomocy medycznej itp.
- nagrody za konkursy [piłki, akcesoria itp za np: konkurs trójek, wsadów..]
- sędziowie + pomoc organizacyjna ludzi ogarniętych w temacie
- nagłośnienie + dj
- patronatów + sponsorów


macie jakieś pomysły aby dobrze to wyszło?


PYTANIE nr II:

JAK ROZREKLAMOWAĆ TAKI TURNIEJ??
Rozreklamować to najlepiej w Internecie... wbij na najbardziej znane fora streetballowe w Polsce, porozrzucaj trochę ulotek po mieście, w szkołach, itp... Niestety na pierwsze pytanie ci nie odpowiem bo nie wiem...
Na to pierwsze to możesz zaprosić jeszcze jakiś znanych ziomków ze streetballa np. Baranka lub innych może się zgodzą na przybycie. Zrobić jakiś pokaz sztuczek koszykarskich , też jakieś afterparty możecie zrobić jak macie DJ-a np. od rana do 20 rozplanować turniej a potem się przenosicie gdzieś i macie imprezkę możecie pobierać opłaty 10 zł za wejście np. żeby miasto dorobiło się też.
Z Afterkiem to bardzo dobry pomysł :D
Do pokazu może być ALLEN z naszego forum xD
Gdzie chcesz zorganizować ten turniej ???
Poszukaj po niecie np. nr jakichś streetbalowców z Polski i podzwoń czy przyjadą.
Załuż sobie strone na necie o tym turnieju
http://www.pun.pl/ tam założysz za free.
Zrobisz dział zapisy popiszesz co się tam bedzie działo kiedy będzie i takie tam.
Jak będziesz coś potrzebował to pisz

NQ ide na basket !
Dokładnie na necie raz dwa da radę rozleklamować, Ziomków z freestyle zaproś, jakieś ulotki zrób i w mieście porozklejaj ...
albo Mieszko do pokazu ;p