StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: Trening Na poprawe wyskoku
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Odrazu mowie poprawilem tym programem 20cm skoku


Quad Jumps

5 przysiadów do 90*, podczas wykonywania ostatniego wyskocz jak najwyżej.

Kangaroo Lunges

Stań prosto, teraz wysuń jedną nogę do przodu, drugą do tyłu. Z tej pozycji wybij się w góre i w powietrzu zmień nogi i wyląduj na palcach (wylądować należy już ze zmienionymi nogami) Staraj się być zawsze w szerokim rozkroku.

Ankle Flicks

Stań prosto – używając wyłącznie siły łydek i kostek skacz na wysokość ok 20cm

Tippy Toe Mini Jumps

Stań na palcach, naciskaj mocno siłą łydek i skacz na wysokość ok. 2cm szybko i energicznie.

Program powinien być wykonywany przez 4 dni w tygodniu: Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek. Powinieneś być na diecie wzbogaconej o białka i Węglowodany. Pij 3 litry wody codziennie i rozciągaj się każdego ranka. Śpij minimum 9 godzin na dobę."

Załączony załącznik z programem

Podana jest najpierw ilosc serii a obok ilosc powtorzen w jednej serii

Program trwa 8 tygodni dni podane wyżej

polecam robic te cwiczenia jakies 3 razy dziennie
Nom, program kangaroo hops. A te 20 cm to w ile tygodni? W 8?
w 4 tygodnie z tym ze robie 2 tygodnie ciagle pozniej tydzien nierobie i 2 tygonie znow robie :D
jak to zrobisz raz przed meczem to juz latasz 5 cm wyzej :D
I na prawdę Ci się poprawił o 20 cm w 4 (3 według twojego sposobu) tygodnie? Bo czytałem ze się poprawia tak z 8-10 cm w 8 tygodni...
jak po tym pierwszym najslabszym treningu jak sprobujesz jak najwyzej skoczyc to juz skaczesz z 3 centy wyzej taka prawda tak to dziala :] Gorącą to polecam niezobaczysz dopoki sam niespróbujesz :)
Ok, to w przyszłym miesiącu(po obozach koszykarskich) się biorę za to :)
Powodzenia :)
Ja zaczynam od następnego tygodnia :D . To na obozie będzie pakowanie na niższe kosze :] (2.60 chyba) .
Ja już pakuje na mniejszych :) .
Na mniejszych też ja pakuje, ale na zwykłym nie dam rady ;/
Stron: 1 2 3 4 5 6