StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: Rangi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.

Narazie są standardowe rangi tutaj zgłaszajcie propozycje nowych rang...
Kosiciel Smerfów !!!! od 100 postów.
Zrób coś takiego, każdy od 250 postów wybiera sobie tylko 1 pozycję (Point Guard, Center, Power Forward itp.) Od 350 jeden z talentów, np. Dunker = Highflyer, Power, gdzie może wybrać tylko jedno. Od 500 już pełne talenty czyli ogółem - Dunker. Z 100+ asystami (reputki itd.) niech będzie Star, a po 2 latach byciu "Starem" - The Legend. Właśnie nie wiem czy mojego pomysłu nie przełożyć na reputki, bo nie chcemy tu przecież spamu.

200 postów - Point Guard (10 reputków)
300 postów - Point Guard - Distance Shooter (czy jakoś tak) (30 reputków)
500 postów - Point Guard - Shooter, gdzie Shooter = 3PT Shooter i Distance Shooter. (50 reputków)
Bez względu na posty - 100+ asyst = The Star
Bez względu na posty - 2 lata bycie starem = The Legend

Edit:
O właśnie, Mieszkowi od razu przyznaj rangę "Freestyler" bez żadnych pozycji, niech czuję się wyróżniony za swoje wyczyny. Jak ktoś zamieści film z wsadami, które będą dobre, to też powinien od razu dostać rangę Highflyer, czy Power.
(05-05-2009, 00:52)Kaiyoh napisał(a): [ -> ]O właśnie, Mieszkowi od razu przyznaj rangę "Freestyler" bez żadnych pozycji, niech czuję się wyróżniony za swoje wyczyny. Jak ktoś zamieści film z wsadami, które będą dobre, to też powinien od razu dostać rangę Highflyer, czy Power.


poczekaj do końca maja, niech się tylko matury skończą ;]
Dobry pomysł :) Mi się podoba Poczekamy po maturach wezmę się za to :) albo i nawet szybciej można by też pewnym kolorem wyróżniać innych.


PS. Jak będę miał czas to dzisiaj już się tym zajmę albo jutro a wszystko ruszy po maturach itd :)(przynajmniej będę miał czas dopracowanie wszystkiego)
Czyżby moja prośba zmieni się w nowy projekt rang? Bardzo na to liczę, i od razu żądam (nie chcę, ja żądam) przywilej statusu "The Legend" (Joke)

To zależy jak chcesz to zrobić, może być, że np. dana ranga ma dany kolor, albo za zasługi specjalne, np. pomoc przy tworzeniu strony, moderowanie (pewno źle napisałem) strony
A chciałem Ci właśnie podobną zrobić ale jak nie to ok xD no i oczywiście twoja propozycja jest jak narazie najlepsza. A co do koloru to tak jak mówisz kolor dostaną osoby wyróżniające się (chodzi mi właśnie o wszelką pomoc itd) chodź myślałem także by dać kolor np Freestyle ale jeszcze nie wiem. A co Wy o tym sądzicie ?
Mi się wydaje, że rangi za posty i asysty, a kolory za pomoc. Czyli jak ktoś ma The Legend w wybranym kolorze, to świadczy, że ma staż przynajmniej 2 lata i do tego jest pomocny itp.

Acha, zapomniałem dodać, by stać się "The Star" trzeba mieć już resztę rang zaliczonych.
Spoko zgodzę się z tymi kolorami ale niestety nie ma opcji wybierania.(znaczy się jest ale później nie będzie się zmieniała) :/ Więc może przerobić to tylko w 1 stronę dodatkowo reputacja nie jest powiązana z rangami więc też odpada. Jakiś pomysł macie ?