StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: REKLAMA ;)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Ostatnio jakoś forum ucichło i pomyślałem że może by zrobić wspólnymi siłami jakiś porzadny nowy baner i gdzieś sie zareklamować ? Co wy na to?
Ja mgoe spróbować zrobić banner, ale jeszcze troche poćwicze GIMPować :P Mógłbym jutro ale pojutrze spróbować.
Pozdro all ;]
no właśnie o tobie pomyślałem ;d
Moim zdaniem najlepszym wyjściem by był film na YouTube reklamujący serwis :)
To na filmikach ja się nie zna, chociaż chciałbym, ale komp za słaby :S
Myślę że dobry pomysł, jeżeli ktoś ma chęć i zna sięnp. na grafice to możecie porobić jakieś buttony, banery, cokolwiek. A Sam będę się starał żeby na dużej części stron się znalazły.
ja kiedyś robiłem podstawową transformacje filmiku i nie było tak źle ale na wiele nie można liczyć
coś raczej w stylu muzyka wycinki obrazki i przejścia
i tak ostatni raz pisali w tym temacie 2 lata temu xD wiec nie wiem czy cos sie ruszy ;D
bardzo fajnie :) Mógłbyś coś takiego zrobić... Na pewno by się przydało.
Ważnym elementem zdrowego trybu życia jest nie tylko dieta ale też regularne badania krwi. Możecie poczytać o tym więcej np na stronie https://gazetakrakowska.pl/morfologia-kr...-17531713. Ja osobiście badam się regularnie bo pozwala mi to suplementować odpowiednie witaminy w diecie. A wy często chodzicie na badania krwi?
Stron: 1 2