StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: Nike Air Zoom Kobe I
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nike Air Zoom Kobe I – nienawidź gracza, ale nie jego buty – Zoom Kobe I jest najlepszym, uniwersalnym jeśli chodzi o pozycje butem na rynku

Tak jak gracz, tak i buty wywołują miłość albo nienawiść. Po wielu godzinach spędzonych w tych butach, mogę stwierdzić, że słaba sprzedaż nie ma nic wspólnego z ich funkcjonalnością. Co więcej, sprawują się niesamowicie dobrze. Zabiera to kilka gierek aby się w nie wczuć, bo na początku ich podeszwa wydaje się nieco „betonowa”, ale w końcu otrzymujemy doskonale wykonany instrument przeznaczony do siania zniszczenia na boiskach. Pytaniem pozostaje czy masz na tyle umiejętności, ale możesz być pewien, że twoja stopa jest gotowa na to wyzwanie. Mała podpowiedź: dla najlepszego dopasowania, sznurówki poprowadź pod logiem zamieszczonym na języku, a poczujesz zdecydowaną różnicę.
Nie wiem dlaczego ale ten temat jakoś umknął mojej uwadze... :( Aktualnie sam szukam jakieś buciki do gry i właśnie je oglądam. Jak dla mnie fajny wygląd ale dziwna podeszwa.

Dla tych którzy nie wiedzą o jakie buciki mowa to zamieszczam foteczkę:

[attachment=36]

Nike Air Zoom Kobe I na allegro znalazłem 1 takie buciki i koszt ich to 299zł .
Hmm ja narazie butów nie szukam. Ale buty sądząc o opisie fajne ;>
Właśnie chciałbym dodać że opis jest tak jak by był reklamowym, JAk byś lukas24 był promotorem tych butów. heheh nie no opisik super. Buty też fajne ale jakoś nie mogę się przekonać do tej podeszwy.
No właśnie. Najlepiej takie buty nad którymi mamy wątpliwości przymierzyć jednak w sklepie ;>
Masz rację, chodź nieraz ciężko jest znaleźć te które się chce w sklepie.
no tak. Dlatego trzeba szukać ehh. W sklepie pewnie będą droższe. Ale masz pewność co bierzesz możesz je po swojemu ocenić i sie wreszcie do nich przybrać. Jednak foto to nie samo.