StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: Recenzja piłki Kipsta Overtime
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Recenzja piłki Kipsta Overtime
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcR7gUG2Ol6LVimr8VQDlen...Q5DzCx424=]
Kipste Overtime mam od czterech miesięcy. Piłka jest świetna w dotyku. To najseksowniejsza pilka jaka kiedykolwiek grałem, po graniu nią kilka razy kocha się jej piękne kształty :D .

Zalety:
- Świetny stosunek cena/jakość [kosztowała mnie 20€(podkreślam ze to euro, nie pln)].
- Super sie trzyma.
- Jest bardzo wygodna i przyjemna w dotyku kiedy sie ja trzyma.
- Dosyć głębokie kanaliki.
- Bardzo lekka.
- Jest niezniszczalna, dużo nią przez te parę miesięcy gralem i jest wciąż jak nowa.
- Świetnie wygląda ;D .

Wady:
- Słabo widoczna kiedy sie gra po ciemku, ale i tak prawie nikt nie gra po ciemku :D .

Wniosek:
To jest idealna pilka do regularnego grania na jakiejkolwiek powierzchni. Powtarzam, to najseksowniejsza pilka jaka grałem(kto nia grał zrozumie o co mi chodzi :D ).

Ocena: 10/10

P.S. Recenzja może trochę subiektywna, ale ja kocham moja piłkę i mi sie nią gra świetnie.
do wad bym jeszcze wygląd dorzucił hehe ;p dzięki za wyczerpującą recenzje ;D
A czy ma dobrą przyczepność? Bo po wyglądzie jakoś oceniam, że troche śliska ;)
świetna piłka mam ją! zgadzam się z Cleo.
Bardzo dobra przyczepność, na zdjęciu wydaje się plaska, ale ma takie jakby granulki z nie-wiem-jakiego-materiału, wiesz o co chodzi, ale nie są takie ze jak się ręką przejedzie po piłce to to drapie, tylko ze są takie jakby miękkie. Kurde wiem ze dziwnie to dziwnie brzmi :D:D:D . Poszukam zdjęcia :D . I zaraz dodam wygląd, ale do zalet :P .
No trudno, nie mogę znaleźć zdjęcia. Ale chodzi mi o to ze powierzchnia jest świetna, jak się ja dotyka to aż się prosi o to żeby nią zagrać ;) .
Wiem o co chodzi :) To się cieszę. Może w przyszłości sobie taką kupię ;)
Gdyby ktoś planował jej zakup, to widziałem ją dzisiaj w jednym z warszawskich Decathlonów na przecenie i jest do łyknięcia za 59zł!