StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: Podstawy.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Co daje nam przewagę?
Co daje nam to że lepiej podajemy?
Co daje nam to że ścinamy pod kosz?
itp.

Chcę żeby każdy z nas na forum napisał, co sądzi np. o tym jak zgubić obrońcę, jak najlepiej zmienić kierunek, super zasłonę, w którym momencie wjechać.. Jest tego masa.
Co do ankiety.
Chcę żebyście po kolei napisali co trzeba najlepiej umieć, bez wątpienia wszystko..
Ale co najważniejsze? Stawiam że
- Rzut
- Podanie
- Kozioł
- Wyjście do podania
- Zasłona
Tak jak pisałeś wszystkie te cechy są ważne. Jeżeli patrzeć ogólnie to rzut przede wszystkim będzie najważniejszy. Ale te podane cechy określają praktycznie całą drużynę.
Powiedzmy: Center- dla niego ważniejsze będzie rzut niż kozłowanie czy podanie. Dla Rozgrywającego najważniejsze będzie podawanie i kozłowanie niż rzut itd.
Jeżeli chodzi nam o grę na "podwórku" to najważniejszy według mnie będzie rzut i kozłowanie. A jeżeli chodzi nam o grę w zespole to już trener określa nam pozycję i się szkolimy w danym, określonym kierunku :) Troszkę zagmatwane ale jako tako jest heh ;d
To wszystko zależy od taktyki.
Moim zdaniem rzut jest najważniejszy, bo bez tego ani rusz.
Moim skromnym zdaniem kozłowanie jest najważniejsze, bo jak potrafisz dobrze kozłować to z łatwością ominiesz obrońców i wjedziesz pod kosz, a jak już będziesz pod koszem to rzut jest na tyle łatwy ze chyba nie trzeba się specjalnie szkolić :) .
Ale tak generalnie nie można się obejść bez któregoś z tych "czynników", trzeba umieć po trochę z wszystkich. U mnie w drużynie trener na wszystkich tak samo naciska żebyśmy umieli wszystko, wszystko jedno na jakiej pozycji gra.
Najważniejsze jest poświęcenie ,zaangażowanie,pasja to jest prawdziwa przewaga !!!!!!!!!!
Dobry temat. Przede wszystkim zgranej drużynie preferuje podania ; ]] jest to chyba najwazniejsza czesc gry bo nie przejdziesz sam calego boiska kozlujac pilke. Drugie to rzut. podstawa w koszykowca. :D. Trzecie to z pewnością koziol :P wdg. mnie powinny byc takie 2 osoby co dobrze drybluja w zespole i dobre panowanie nad pilska. (my tak mamy w teamie xd)
Krycie- bez krycia nic nie zdzialasz. Zdecydowanie wazna zasada gry no i wyjscie :P
jeszcze szybkosc bo jesli bedziemy wszycho robic wolno to zwod nei zadziala ,podanie zostanie przeciete lub dostaniemy blok
no dokladnie zgodze sie z matim :D
- Kozioł
- Rzut
- Podanie
- Wyjście do podania
- Zasłona
Stron: 1 2