• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I,II,IIl liga
#21
chociaz :D
jakby ci dawali 200 tys $ to bys sie cieszyl zreszta chyba jak kazdy z nas
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#22
Nie cieszyłbym się, tylko bym skakał z radości :D 200tys$ x4 około to i tak na złotówki to ohoh, dałoby się wyżyć ^^ !
  Odpowiedz
#23
Nie no to już lepiej byłoby wam jechać do jakiejś hiszpańskiej czy choćby niemieckiej ligi. Lepsze zarobki a szansa wiele większa niż NBA.
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz
#24
LBJ jak był w Hight School już miał kontrakt z nike. Teraz nie pamiętam ile,ale chyba 50mln za rok dostawał...
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#25
50 mln za rok
kuuurwa ja tyle przez cale zycie nie zarobie :D
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#26
Ja też pewnie tyle nigdy nie zarobię, ale widzisz da się. Wystarczy być najlepszy w liceum i znany na połowę kraju i na całym świecie ;) Oczywiście dla tych którzy interesują się koszykówką ;)
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#27
Tylko niektórzy mają talent, ale wstydza się iść do klubu, i nie pokazjują swojego talentu i w związku z tym niestety się marnują.
  Odpowiedz
#28
No właśnie w tym problem. Ale są też osoby które po prostu nie mają w okolicy klubu, lub z innych powodów nie mogą w nim grać. Ja akurat cieszę się, że kolega namówił mnie do pójścia do klubu ;)
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości