• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pseudonim
#1
siemka wszystkim
mam taką prośbę wypisalibyście jakieś fajne nie spotykane w życiu streetballu nicki, pseudonimy. Mogą być jak najbardziej z języka angielskiego lub innych
[Obrazek: ban_pl_46860_297334.gif]
  Odpowiedz
#2
Skinny - Chudy
Madd Dog - ale to chyba juz ktos ma
te pseudo to dla ciebie czy jak?
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#3
Pewnie dla siebie i kolegów , znajdź w sobie tą cechę , np szybkość , zaciętość , albo coś co cie charakteryzuje , np lubisz nosić bandanę , znajdź te słowo w języku angielskim i odpowiedzi się same nasuną , a jak np Polskie , to np z tą bandaną to Bandi , Bandoch ( to akurat przykład kolegi ) , Albo np miejscowość w jakiej mieszkasz np LBJ miał Akron Hammer , a pochodził z Akron. Albo np , masz na imie Mateusz , ksywka Mati , a cecha to takie wbicie się pod kosz to może być ksywka MatTANK . Wystarczy pogłówkować , jak by co pisałem na szybko , mogą być błędy
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#4
no wlasnie Gortat i Janikowski maja Polish Hammer musicie sami cos stworzyc
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#5
np u mnie by było Inowrocław Hammer heh :)
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#6
to jest ksywka dla mnie niby mówią na mnie maniek od Mariusz ale chciałem coś z angielskiego ale ciężko wymyślić
[Obrazek: ban_pl_46860_297334.gif]
  Odpowiedz
#7
Macias dobrze mowi w czym jestes najlepszy, skad jestes?
napisz to moze cos poradzimy :D
sprawdzilem i nie ma odpowiednika Mariusz w angielskim
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#8
A jaka jest twoja ulubiona pozycja , styl gry , wzrost lub coś . MeNIK , MarIsH wystarczy też swoje imie przekształcać i te przekształcenie znowu zmień , osobiście mi sie MOJE " Macias " podoba , chyba ustawie se na ten nick prawa autorskie heh ^^ W każdej grze jestem Macias , nagrywając muzyę jestem Macias , byłem i pewnie będę Macias. Jak by co mam nick od imienia Maciej.
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#9
Ja mam pseudo szybki ^^


@EDIT: A co do mariusza, Św. Mariusz był męczennikiem czyli Martyr może coś poprzekształcać i wyjdzie z tego pseudonim.
[Obrazek: AND1_logo.png]
AND1 Reprezentant...
  Odpowiedz
#10
speedy lepiej brzmi niz szybki (wedlug mnie)
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości