• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Freestyle] streetball i freestyle basketball
#1
siemka to ja jestem na filmie i wykonuje triki patcie http://www.youtube.com/watch?v=I9D2uugrt...r_embedded
  Odpowiedz
#2
dajesz rade cwicz dalej
a moze teraz jakies konkretne triki bo widze tylko krecenie pilki na palcu i kozlowanie
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#3
Poza tym kozłowanie pomiędzy nogami jest przewalone.. Film był przyspieszany. Panie Dawidzie, sądzi pan, że streetball się uprawia dla przyjemności, czy na pokaz..
  Odpowiedz
#4
wlasnie obejrzalem jeszcze raz i mozna odczuc takie wrazenie
na profilu napisalem ze umiesz jakies triki pokaz jakies bo ten filmik nie jest zbyt interesujacy
moge sie zalozyc ze 80% uzytkownikow street-ball.info potrafi tak zrobic
moze chcial sie tylko popisac przed kumplami i tyle
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#5
A ja powiem tak , BRAWO ! , sądzę że kręcenie piłki jest łatwe , ale sam tego nie umiem , a w kosza gram jak mało kto w moim wieku ( chyba przez to że gram ze starszymi ) , teraz chyba zacznę próbować jakoś kręcić na palcu , ale nie mam dobrej technik , podrzucam 3 palcami od lewej strony z prawej reki podkręcając piłkę , i jak złapać na palec , żeby nie spadła od razu , nieraz udaje się że czuje że się utrzymała , ale wtedy od razu gdy piłka jest na palcu znowu ją kręcę , ale nie jest to zbyt widowiskowe jak po sekundzie znowu spadnie :/
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości