• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łatwe triki na 11lat
#1
Siemka mam pytanie znacie jakieś fajne triki na 11 latka ojade już 2gim a opanowanie piłki itp mam opanowane w streetBalla gram 3 dni wiec prosze o bardzo łatwe triki żeby kogoś szło obejść xD[/size][/font]
  Odpowiedz
#2
Zwykły crossover opanowany do perfekcji może wszystko , jak grasz 3 dni no to wątpię czy masz opanowane ... , każdy trik jest łatwy tylko trzeba się go pouczyć .
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#3
Gram 3 dni ale przed tym grałem w zwykłego kosza o koło 3 lat
E dasz link do tego triku
  Odpowiedz
#4
11-3=8 to grasz od wieku 8 lat , to kozioł powinien być , ale powinien nie znaczy że masz . Kozłujesz nie patrząc na piłkę , potrafisz robić szybkie zwody , typu podchodzisz w lewo , pod prawą nogą , odrazu za plecami i lekko do przodu i spin (pivot , obrót czy jak kto woli ) , nie tracąc przy tym samemu piłki i wciąż masz orientację widzisz podczas tego innych graczy , bo powinieneś nie patrzeć w ogóle na piłkę i kozłować i patrzeć na rozłożenie drużyny i na obrońce który cię kryje , bo jeśli będziesz sobie kozłował patrząc w dół albo cały czas na obrońcę , to po co ma reszta drużyny wybiegać i męczyć się w walce o pozycję , jak będzie to takie same jak by stali i ty byś trochę pokozłował , a i jeszcze 1 rada , dla każdego , jak idziecie na kosz to nie rzucajcie byle jak tylko ścinajcie na niego , wypychajcie go barkiem ( ale nie łokciem ) i idźcie na kosz rzucić , wtedy możecie zdobyć kosz i + 1 osobisty , albo nawet 2 osobiste , jak nie trafisz , ale jak umiecie osobisty do perfekcji też wykorzystacie rzuty osobiste jak kontra bez zawodników , a przy okazji publiczność i koledzy z drużyny klaszczą , czy to nie jest to ...

A jeśli umiesz te rzeczy ( osobistych do tego nie musisz umieć , ale warto ) , to popróbuj sobie wszystkie triki z http://street-ball.info/forumdisplay.php?fid=12&page=1 , powiem szczerze że nawet ja umiem takie triki jak hipnozer , Crazy Legs , Hurricane , ale za to nie za bardzo wiem jak kręcić piłkę na palcu FAIL :p


PS: Zapomniałem coś dodać , ten popis umiejętności matematycznych tj 11-3=8 to musicie się sami nauczyć i nie piszcie żebym wam pomógł w zadaniu z matmy hehe . Raz jednym forum mi koleś tak napisał że jeśli umiesz tak liczyć ile % masz szans na drop itemu na jakim lvl , to napisz rozwiązanie tego zadania : i tutaj było jakieś zadanie
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#5
Akurat to co powiedzałeś mam opanowane ale triku na palcu i hipnozera nie umiem ;/
Ej wiesz czy opłaca mi się kupić tą piłkę ?
http://allegro.pl/pilka-do-koszykowki-ge...00230.html
  Odpowiedz
#6
jeśli zaczynasz grę to polecam ci jakiegoś meteorka bo wątpię czy ta piłka będzie dobrze się łapy trzymała a to jest potrzebne w streecie przy szybkich zwodach
[Obrazek: ban_pl_46860_297334.gif]
  Odpowiedz
#7
nie to jakaś zwykła piłka ze sklepu za 10 zł
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#8
kup sobie nike baller na allegro za 40 zl
mi sie nimi dobrze gralo
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#9
Triki nie maja wymagań wiekowych ;) triki są tak samo łatwe albo tak samo trudne w każdym wieku ;) . Jednak domyślam się ze jesteś niski (po wieku), wiec radze ci spróbować z thru the legz :)
[Obrazek: attachment.php?aid=144]
  Odpowiedz
#10
A kurat z wrostem mam proglem bo mam tylko 1,45 ;/
http://www.basketo.pl/Pilka_do_kosza_Wil...e-152.html e a ta ?
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości