• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przetaczanie pilki po rekach.
#1
Siemka, to moj pierwszy post mam nadzieje ze dobrze trafilem. Dziwnie to wytlumaczyc. Chodzi mi o trick gdzie pilka toczy sie po naszych rekach (przy koncu mozna ja jeszcze podrzucic i wykonac to jeszcze raz). Podobny jest jeszcze trick w ktorym ukladamy rece w kolko i pilka lata nam po rekach karku/klatce. Wie ktos moze jak to sie nazywa profesjonalnie (jak bede wiedzial to juz wygoogluje), albo moze ktos da jakies porady jak go wykonac? Czasami wychodzi mi on (ten 1), ale wiem ze robie go technicznie zle. Jesli byl taki temat to przerpraszam i prosilbym o link ;)

PS: Zeby nie robic 2 t. Jaka kupic pilke na asflat? Mialem nike, teraz mam kipsta. Zastanawiam sie nad kupnem jeszcze jednej pilki (przy 2 lepiej opanuje panowanie nad 1) i mysle nad Spaldingiem. Neverflat albo Platinum streetball. Co byscie mi doradzili?
  Odpowiedz
#2
Ja mam Platinum streetball i ci ją polecam .
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#3
z tego co wypisalem to platinum streetball najlepsza
ja mam jordana dub zero i tez jest bardzo dobra tylko ze ja gram na tartanie glownie
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#4
Platinum streetball wymiata
[Obrazek: ban_pl_46860_297334.gif]
  Odpowiedz
#5
Podobno Platinum po roku już traci tą swoją "moc" ale jak każda piłka...
Ja mam moją poczciwą kipste Overtime i nie mogę jej zajechać uwierzcie !
Gram dziennie min 4 h ; p
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz
#6
Zgadzam się z Luckyy'm co do Kipsty - sam używam i jest niezniszczalna :D .
A co do przetaczania piłki po rekach - o ile mi wiadomo nie ma to żadnej profesjonalnej nazwy. Ale dam ci rade. Piłka nie ma się toczyć jak kula do kręgli, tylko ma być podkręcona w kierunku w którym się rusza. Czyli jak chcesz przetoczyć piłkę z prawej reki do lewej przez klatkę podkręcasz ja w sposób przeciwny do wskazówek zegara. I piłka musi przejść nie po ręce tylko po wewnętrznej stronie reki. Ta metoda jest do przetaczania piłki po klacie, po karku nie potrafię i nie jestem w stanie ci wytłumaczyć jak się to robi :) . Mam nadzieje ze nie pomotałem i ze pomogłem :) .

P.S. Umiesz kręcić piłkę na palcu? To by znacznie ułatwiło sprawę.
[Obrazek: attachment.php?aid=144]
  Odpowiedz
#7
http://www.youtube.com/watch?v=sTk0KjBswbo
tutaj koles fajnie przetacza pilke po rekach klacie i po glowie :D
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#8
Dziekuje za odp. Wybiore chyba Platinum. Co do kipsty racja. Rowniez mam i poki co nic :P

Zawsze jak probuje przetoczyc to podkrecam ja tak by pokonywala dystans szybciej i jest ok. ale czasami mam problem bo tuz za glowa pilka wylatuje. Ale to chyba jedynie trening pomoze :/
Co do krecenia na palcu to owszem, umiem, choc jeszcze musze pocwiczyc podkrecanie potem. Bo pokrece z 10s i trzeba podkrecac i tu czasami roznie jest ;) No, ale lato sie zbliza no i dla zabicia czasu cwicze kozly i podkrecanie (skrecona kostka ;()
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości